Sıradaki içerik:

Aret Vartanyan Hacklendi !

e
sv

Yunanistan’ın Başı Ağrıyor! Aslan Neferler Tim Saldırılara Devam Ediyor!

28 Haziran 2020 18:30
avatar

Omer

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yunanistanın “Başı” Ağrıyor!

Son zamanlarda Türkiye aleyhine küstah açıklamalarıyla gündeme gelen Yunanistan’a Türk Hackerlardan yanıtlar gelmeye devam ediyor. Bu açıklamalara ilişkin Türk hackerler birçok Yunanistan devlet sitesi ve Yunanistana bağlı sitelere siber saldırı düzenliyor.

Geçtiğimiz günlerde Ayyıldız Tim, Cyber-Warrior ve Root Ayyıldız kod adlı Türk hackerlerin haberlerini yayımlamıştık. Bu isimler arasına Uzun zamandır ortalıkta olan Aslan Neferler hack grubu da dahil oldu.

Aslan Neferler’de Tepkisini Gösterdi!

Aslan Neferler Tim, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Durmadan tehditler savuran Yunanistan! Bak her sistemin bizim merhametimize muhtaç… Yunanistan Savunma Bakanlığı down..” ifadeleriyle resmi siteyi erişime kapattığını duyurdu.

Aslan Neferler Kimdir?

Kendilerini İslamcı ve Vatansever olarak tanıtan daha çok “Gece Uzun Mevzu Derin” sloganıyla tanıdığımız AslanNeferler yaklaşık 5 yıldır askeri hiyeraşi ile aktifliğini sürdürmekte.

Bu grup daha önce birçok Yunanistan Belediyelerine, İsrail istihbarat servisi Mossad’ın internet sitesine, Ermenistanın merkez bankasına ve Yunanistanın Cumhurbaşkanlığı sitesine imzalarını bırakmıştı.

 

Siber Basın Ekibi olarak kendilerini tebrik ediyor, bu tarz hack gruplarını her zaman destekliyoruz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli