e
sv

İnternetin Görünmez Yüzü: İMHA TİMİ

avatar

Omer

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2004 yılında Mectruy kod adlı hacker tarafından kurulan imhatimi.org büyük saldırılar gerçekleştirmiştir. Son bir yıldır yeniden sanalın görünmez yüzüne dönen bu hack grubu, kısa zamanda büyük işler yaptı. Yönetim ekibi Mectruy, FataLworm, SpyDark, Kripton ,KocaReis ,Roselly , HeraklesEagle kod adlı hackerlardan oluşmakta. Bu isimleri daha önce birçok kez duymuştuk. İmha Timi kendini Türk Hack Grubu olarak tanıtıyor ve “Türk düşmanlarına sanal ortamda gereken cezayı her zaman vereceğiz” diyerek kendilerine bu sözü misyon ediniyorlar.

İmha Timi Faaliyetleri Neler?

Daha önce Spy Hackerz ve PowerHack.Net hack gruplarında yöneticilik yapan Gök-Börü kod adlı hackerin bu faaliyetler arkasında büyük desteği bulunuyor. TRT Haberin uyarılması, Avusturalyalı Şarkıcı Sia‘yı, İngiliz uyruklu şarkıcı Rita Orayı ve Jessie J, Amerika uyruklu Şarkıcı Mariah Carey ve Ünlü Rap Müziği Sanatçısı Snoop Dogg’u hackleyerek imhatimi.org imzası bırakmıştı. Bu hacker daha önce de bir çok ünlü firmaya saldırı gerçekleştirdi. Bunlardan biri Coca-Colanın hacklenmesi oldu. Bu tüm saldırılar 3-4 aylık bir sürede yapıldı ve bu gerçekten çok büyük bir başarı.

Bu saldırıların yanısıra sana.org’u, DexYazılımı ve warez site paylaşımı yapan siteleri hacklemişlerdi. Yaptıkları saldırıların tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu büyük hacker grubunun başarılarının devamını diliyoruz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli