İnstagram engelleyen kişiyi bulma konusunu sizler için derliyoruz. İnstagram uygulamasında engellenen kişiler nasıl görülür sorusunu sizler için cevaplıyoruz. İşte o adımlar.

İnstagram Engellenen Kişi Nasıl Bulunur?

İnstagram engellenen kişileri bulma konusunda aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir.

  • İnstagram engellenen kişi nasıl bulunur? sorusuna yanıt olarak aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir.
  • İnstagram hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Ardından sağ üst köşede yer alan üç nokta simgesine tıklayınız.
  • Çıkan ekranda en alt kısımda yer alan “Ayarlar” sekmesine ulaşım sağlamalısınız.
  • Ardından “Gizlilik ve Güvenlik”, “Engellenen Hesaplar” seklemelerine tıklayın.
  • Engellenen kişilere ulaştıkdan sonra engeli kaldırmak istediğinizz hesabın üzerine tıklayarak engeli kaldırabilirsiniz.

İnstagram Engellenen Kişinin Profilini  Görme

İnstagram uygulamasında engellediğiniz kullanıcının profilini görme imkanınız olabilir. Kullanıcının profilini nasıl görebilirsiniz sizlere aşağıda sıraladık.

  • İnstagram’da profili herkese açık bir kişiyi engellediyseniz ve siz engellediğiniz kişide engelli değilseniz profilini görmek için engelleni kaldırabilirsiniz.
  • Gizli bir kullanıcıyı engellediğiniz taktirde, o kişinin profilini göremezsiniz ancak instagram gizli profilleri görme programları aracılığı ile görebilmek mümkündür.
  • Engellenen kişiyi görmek için bu üçüncü parti uygulamaları kullanabilirsiniz ancak bu programlar güvenlik nedeni ile tavsiye edilmemektedir.
  • Bir yöntem ise bir fake hesap oluşturup gizli profilde olan bir kişiyi ekleyip kabul ederse görebilirsiniz.

İnstagram’da Kimin Engellediğini Öğrenme

İnstagram da engellenenler konusunda herkesin merak ettiği bir konu olan instagram da kimin engellediğini öğrenme konusu son dönemde insanların ilgisini çekiyor. Kullanıcılar instagram da kendisini kimin engellediğini görmek istiyor, İnstagram da engellenenler beni görebilir mi konusu google gibi arama motorlarında sıkça aranmaktadır.

Bu konu hakkında bir bilgiye henüz ulaşılmamıştır. Ancak bazı uygulamalar genelde bu uygulamalar virüs taşımaktadır. Bu uygulamalar kimin engellediğini ne kadar doğru bilinmez göstermektedir. Sizi engellediğini düşündüğünüz kullanıcıyı arattığınızda görünmüyorsa zaten engellemiştir.

İnstagram Engellenen Kişiyi Bulma

İnstagram engellenen kişiyi bulma konusunu sizler için araştırdık umarım sizlere faydalı olmuştur bir başka makalemiz olan instagram hesap çalma konusuna da göz atabilirsiniz.

 

Share.

Siber dünyada gerçekleşen tüm olayları, hack haberlerini, teknoloji gelişmelerini ve bir çok konuda bilgilendirici makaleleri araştırıp sizler ile paylaşıyorum.

Leave A Reply

Exit mobile version