Sıradaki içerik:

Bill Gates, Bitcoin hayranı değil

e
sv

Madencilik Yapmak İçin En İyi Ekran Kartları 2021

26 Şubat 2021 16:27
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Madencilik Yapmak İçin En İyi Ekran Kartları

Madencilik yapmak için en iyi ekran kartları konusunu sizler için derliyoruz. Donanım seçmek her zaman kolay değildir, ancak kripto para birimi madenciliğine dalmak için en iyi madencilik GPU’sunu arıyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz. Mükemmel madencilik GPU’ları, madencilik için yeterli belleğe ve güce ihtiyaç duyar, bunun için bu makalemizde en iyi bitcoin madenciliği hangi ekran kartları ile yapılır inceledik..

İhtiyaçlarınız için harika bir madencilik CPU’su seçmenize yardımcı olalım. Hem fiyatı hem de verimliliği değerlendirerek, paranın 2021 için satın alabileceği işte madencilik yapmak için en iyi ekran kartları.

Madencilik Yapmak İçin En İyi Ekran Kartları

 1. MSI  Oyun GeForce RTX 2070
 2. Nvidia GeForce RTX 2080 Ti
 3. Nvidia GTX 1080 Ti
 4. AMD Radeon RX 5700XT
 5. AMD Radeon RX 580 GTS

Bu en iyi kripto para madencilik için kullanılan ekran kartları oldukça iyi bir performansa sahiptir. Aşağıda özelliklerine bir göz atalım.

MSI Oyun GeForce RTX 2070

RTX 2070, önceki nesilden daha iyi bir performans artışı ile karşınıza çıkıyor. Tabii ki, şu anda en iyi madencilik GPU’ları için de liderler arasında.

Nvidia GeForce RTX 2080 Ti

En iyi madencilik ekran kartları arasında olan, Madencilik için ne kadar iyi olduğu konusunda, makul bir aylık gelir için 32.76 MH / s hashrate sağlayabilir ve bu da pürüzsüz madencilik performansı istiyorsanız madencilik GPU’su için sağlam bir seçim haline getiriyor.

Nvidia GTX 1080 Ti

Nvidia GTX 1080 Ti, haleflerinin karşısında bile hala en güçlü grafik kartları arasında yer alıyor. 11 GB GDDR5X bellek ile Titan X eşdeğeri oyun performansı ve etkileyici soğutma performansına sahiptir. Daha da önemlisi, kripto para için madencilik yapanlar için, bu GPU, BetterHash.net’e göre KawPow (NBMiner) algoritmasında 21.63 MH / s hashrate sağlayabilir ve sağlıklı bir aylık gelir sağlayabiliyor.

 Radeon RX 5700 XT

AMD grafik kartlarından biri olan Radeon RX 5700 XT, 1440p oyun söz konusu olduğunda tam bir canavar. Ayrıca, Işın İzleme’nin aksine, 6 monitöre kadar destek ve havacılık sınıfı Super Alloy Power II bileşenleri gibi ilk günden itibaren kullanılabilen birçok özelliği öne çıkarır. Kripto madencilik söz konusu olduğunda, daha da etkileyici  bir ekran kartıdır.

AMD Radeon RX 580 GTS

En yeni  mimariye sahip XFX AMD Radeon RX 580 GTS, oyun oynamak için sağlam bir seçimdir. Ayrıca, uygun bir fiyat etiketini güzel karlılıkla birleştiren, piyasadaki en iyi madencilik GPU’ları arasında yer alması da şaşırtıcı olmamalı. Bunun 29 MH / s hashrate ile 3 $ ‘dan fazla günlük gelir ürettiği bulundu, bu da onu daha mütevazı bir bütçeyle kripto madenciler için mükemmel bir seçenek haline getiriyor.

Madencilik Yapmak İçin En İyi Ekran Kartları konusunu sizler için derledik umarım sizlere faydalı olmuştur.
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli