Sıradaki içerik:

Netflix Şifre Paylaşımını Önlemeye Çalışacak !

e
sv

Nvidia’nın Yeni Kripto Para Madencilik Ekran Kartları Ne Zaman Çıkacak ?

12 Mart 2021 15:35
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nvidia'nın Yeni Kripto Para Madencilik Ekran Kartları Ne Zaman Çıkacak ?

Nvidia, Nvidia GeForce RTX 3060’ı duyurduğunda, yalnızca Ethereum madenciliği için sınırlamalara sahip olmayacağını, aynı zamanda Team Green’in madencilik için özel GPU kartları yayınlayacağını ve bu kartlardan birinin görüntüleri sızdırıldığını söyledi. 

Resimleri, kartların söylentileriyle birlikte Videocardz‘da bulabilirsiniz. Orada resmedilen Gigabyte CMP 30HX, ekran çıkışı olmayan sadece bir RTX 3080 değildir. Bunun yerine, Nvidia GeForce GTX 1650’de bulunan TU116 GPU’ya dayanıyor  yani tam olarak bir güç merkezi değil. 

Yine de GTX 1650, Nvidia serisindeki en iyi grafik kartı olmamasına rağmen, 30HX Videocardz’daki söylentilere göre 26MH / s Ethereum Hash Rate sağlayacak. Bununla birlikte, bu Gigabyte kartın görüntüleri doğruysa, PCB’den daha fazla uzanan, son derece sağlam bir soğutucu ile gelecek gibi görünüyor ve bu, yoğun madencilik iş yükleri sırasında kartı serin tutmak için mükemmel bir iş çıkaracaktır. 

Ne Zaman Çıkacağı Bilinmiyor !

Hala bu kripto odaklı grafik kartlarının ne zaman geleceğini bilmiyoruz, ancak umarız bu, insanların Nvidia Ampere grafik kartlarının daha ucuz versiyonlarına sahip olmalarını kolaylaştırıyor. Bu söylentilere göre CMP 30HX’in 26MH / sn’lik hashrate’i muhtemelen RTX 3080 veya RTX 3090’a olan talebi etkilemeyecek, ancak daha fazla ana akım kartı daha kullanılabilir hale getirebilir. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli