Sıradaki içerik:

Zoom Snapchat Filtreleri Nasıl Yapılır ?

e
sv

Ontology Coin Nedir? ONT Kripto Para

90 okunma — 17 Şubat 2021 13:51
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ontology Coin

Ontology Coin Nedir? konusunu araştırdık. Son zamanlarda kripto para kullanımının artması sebebi ile farklı türde kripto paralar piyasa sürülmektedir.

Ontology Coin Nedir?

Kripto para piyasasındaki hızlı artış ile Ontology Coin (ONT) dikkat çekmektedir.Ve herkesin aklına OntologyCoin nedir, Ontology Coin güvenilir mi gibi sorular gelmektedir. Ontology Coin’in bugüne kadar hiç ICO düzenlememesine karşınnasıl bu kadar hızlı büyüdüğü yatırımcılar tarafından merak edilmektedir. Biz de bu yazımızda sizlere ONT’i, ONT platformunu anlatacağız.

OntologyCoin nedir sorusu birçok yatırımcı tarafından sorulmuştur. OntologyCoin, Ontology adı verilen sistemin para birimidir diyebiliriz. Bukriptoparanın ve sistemin ilerletilmesinin nedeni ileride oluşabilecek riskleri yok etmek ya da yok edilemiyorsa etkisini en aza indirmektir.

OntologyCoin’in yapımcıları, Ontology sisteminin işlemesi sebebi ile Çin ETH’u olarak isimlendirilen NEO sistemini kullanmayı daha doğru gördüler. Zaten Ontology Coin’in yaratıcısı ve yapımcısı da Çinli şirket Onchain’dir.

Blockchain şeklinde kullanılan birbirinden farklı olmak üzere birçok uzlaşım protokolü bulunmaktadır. Fakat OntologyCoinyaratıcıları bulunan tüm protokolleri bir araya getirerek kendilerine ait bir protokol geliştirmişlerdir. Yeni yaptıkları bu protokoller ile birlikteşirketler, güvene dayalı bir ilişki ortaya koyarak, iş ihtiyaçlarınca şekillendirebilirler. Böyle geliştirilen bir platform kolay öğrenile ve güveni yüksek bir platform demektir. Yapılan bu yatırımlar Ontology Coin’inglobal açıdan benimsenmesine yardımcı olmaktadır.

Ontology’nin Konumu

Ontology Coin’in piyasaya çıkış tarihi 2017’dir.2017 yılından itibaren Ontology Coin’e gösterilen rağbet artmakta ve değeri git gide yükselmektedir.Fakat burada kripto paralara güvenin çok olmaması gerektiğini hatırlatalım. Ontology Coin’in şu an piyasadaki yeri 27. sıradır. Ontology Coin artar mı diyorsanız buna net bir cevabımız yoktur ancak yerini sağlamlaştıran bir kripto para olduğunu belirtelim.

Ontology Platformu Nasıl Çalışmaktadır?

Ontology platformunun çalışma prensibi sırası ile şöyledir:
Ontology platformunun ilk katı kişileri, mali durumu, denetimleri ve organizasyonları düzenlemeye ve denetlemeye yaramaktadır. Ontology platformunun ikinci katı alınacak kararları ve uygulamaları denetler ve alınacak uygulamaları denetledikten sonra onları birbirine bağlar.

Ontology platformunun üçüncü katındageliştirilecek link modüllerini, birbirine bağlanacak protokolleri araştırmakta, geliştirme kitlerini ve Ontology Coin’in uygulama arayüzlerini onaylamaktadır. Ontology platformunun son katmanında ise birbirinden farklı protokolleri birbirlerine bağlanmaktadır.

Ontology Coin Almak Riskli Mi?

Ontology Coin almak riskli mi diye soracak olursanız her yapılan yatırımın riskli olduğunu söyleyerek sorunuzu cevaplandırmaya başlayalım. Buradaki en önemli nokta her yatırımın risk barındırdığını bilmektir. Ancak buradaki önemli bir diğer nokta ise aldığınız riskin büyüklüğüdür.

Ontology Coin’in diğer kripto paralardan en büyük farkının güven hissi olduğunu söyleyelim. Ontology Coin’in en önemli özelliği güvenilir olmasıdır. Güven taşımasının yanında ise yapımcısının Çinli olması ise risk barındırdığını da gözler önüne sermektedir. Çünkü Çin hükümeti, kripto paraların kullanılmasını istememektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli