Sıradaki içerik:

En İyi Ücretsiz Ses Düzenleme Programları 2021

e
sv

Windows 10 21H1 Güncellemesi İndir

26 Şubat 2021 13:44
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Windows 10 21H1

Yaklaşan Windows 10 21H1 özellik güncellemesini denemek istiyorsanız, bunu şimdi Insider’lar için mevcut olduğu için yapabilirsiniz.

Windows 10 Insider Build 19043.844, Beta kanalında yayınlandı ve size önümüzdeki aylarda Windows 10’a gelecek olan, çoğunlukla performans ve güvenlik iyileştirmeleri olmak üzere, yakında çıkacak olan özelliklere konukluk ediyor.

Unutulmaması gereken bir nokta, yaklaşan Windows 10 güncellemesinin pek çok özellik içermemesi ve aylık bir güncelleme gibi kullanıcıların cihazlarına aktarılacağıdır. Bu, Microsoft’un geçen yıl 20H2 güncellemesini yayınlama şekline benzer , yani güncellemenin normal bir özellik güncellemesine kıyasla çok daha kısa sürede yükleneceği anlamına geliyor.

Microsoft, 2121’in ikinci yarısında dahili olarak Sun Valley olarak bilinen daha büyük bir özellik güncellemesi getirecek. Windows 10 kullanıcıları için tabloya bazı büyük UI değişiklikleri getirmesi bekleniyor.

Windows 10 21H1 Güncellemesi Nasıl Yüklenir? 

Şu anda önizlemede olan en son Windows 10 güncellemesini alma süreci basit ve her yıl yaptığımıza benzer. Windows Insider Programının yüklü olmanız gerekiyor.

Bunu yapmak için Ayarlar’a gidin> Güncelleme ve Güvenlik’e tıklayın> Windows Insider Programı’na tıklayın. Şimdi, Başlayın’a tıklayın ve Microsoft hesabınızı bağlamanız gereken adımları izleyin ve seçeneklerden Beta Kanalı’nı seçin.

21H1 güncellemesini indirme seçeneği Windows Update sayfasında görünecektir. Yükledikten sonra, cihazınız gelecekteki kümülatif 21H1 güncellemelerini otomatik olarak alacaktır.

İşlemleri yapmadan önce bilgisayarı yedeklemeyi unutmayın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli