Sıradaki içerik:

Ekvador Maliye Bakanlığı ve En Büyük Bankası Hacklendi

e
sv

Yeni Windows Ne Zaman Gelecek

27 Şubat 2021 13:07
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yeni Windows Ne Zaman Gelecek

Yeni windows ne zaman gelecek, söylentilere göre Microsoft, yakın gelecekte ‘yeni Windows’ adını verdiği sistemi hayata geçirme planları yapıyor.

Twitter’da paylaşılan bir sızıntıya göre WalkingCat’ten  geliyor “Bu ‘yeni’ Windows’un  ne olursa olsun önümüzdeki ay geleceğini tweetledi.” ve diğer twit’inde hemen düzelterek  “Geliyor ama belki gelecek ay değil, özür dilerim” ifadesini çabucak netleştirdi. Yeni windows ne zaman gelecek sorusunuda cevaplamış oldu.

https://twitter.com/_h0x0d_/status/1365150436366241797?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1365207505345732610%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es3_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.techradar.com%2Fnews%2Fmicrosoft-could-be-planning-on-unleashing-the-new-windows-soon

Yeni Windows Nisan Ayında Gelebilir !

Elbette, bu, ‘belki’ hala Mart ayında ortaya çıkabileceği anlamına geliyor ve görünüşe göre Mart, ancak daha çok Nisan ayı muhtemelen Microsoft’un yeni gelen hafif Windows sürümü olan Windows 10X’in başlangıcı olabilir. Windows 10X çıkış tarihi edinilen sızıntılara göre baharda yani Nisan’da çıkacağı söyleniyor.

Bununla birlikte, Twitter kullanıcılarından bazıları bunun, masaüstü arayüzünün büyük bir revizyonu olacağını vaat eden ‘ Sun Valley ‘ projesi olarak bilinen Windows 10’un yenilenmesine atıfta bulunabileceğini söyledi ancak bu daha az olası görünüyor. Windows’un yeni görünümü yerine ‘yeni Windows‘ olarak adlandırılabilir .

Dahası, Sun Valley’in bu yıl için büyük özellik güncellemesi olacak olan H2 güncellemesinde 2021’in ikinci yarısına kadar uygulanması beklenmiyor.

Yukarıdaki tweet’i tespit eden Windows Latest , kaynaklarına göre Microsoft’un Nisan veya Mayıs’ta bir ‘Windows için Yenilikler’ etkinliği düzenlemeye hazır olduğunu veya belki de büyük Build 2021 konferansında bir oturum olacağını ekliyor. (ikincisi henüz bir zaman çerçevesini açıklamadı, ancak Mayıs ayında gerçekleşebilir).

Paul Thurrott’un Twitter’da belirttiği gibi, Microsoft’un 23 Mart’ta planladığı bir ‘Oyun için yenilikler’ etkinliği düzenlediği ve Windows etkinliğinin sözde bundan sonra gerçekleşeceği bildirildi.

Kaynak : https://www.techradar.com/news/microsoft-could-be-planning-on-unleashing-the-new-windows-soon
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli