Sıradaki içerik:

İnstagram Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

e
sv

Ayyıldız Tim Netflix Filminde Snowden

23 Şubat 2021 14:23
avatar

admin

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ayyıldız Tim Netflix

Ayyıldız Tim Netflix filminde oynayacak, Snowden adlı bir filmde bahsi geçecek hack grubu adından yine söz ettirmeyi başardı. Türkiye’nin en büyük hack grupları arasında olan Ayyıldız Tim yöneticileri tarafından yapılan bir duyuruda Snowden adlı bir filmde rol alacağı öğrenildi.

Yayınlanan youtube videosunda açıklama yapan bir yönetici “Çok yakında Dünya çapında bir filme Ayyıldız Tim imza Atacak snowden yapımcıları ile görüşmeler tamamlandı. Gizli güç dengeleri oynanan oyunlar kurulan tuzaklar hali savaşlar gün yüzüne çıkıyor.” dedi.

Yeni Snowden Filmi Ne Zaman Çıkacak ?

Bu konu hakkında herhangi bir bilgi henüz verilmedi ama “Ayyıldız Tim” tarafından yayınlanan fragramda görüşmelerin başladığını dile getirdi. Filmi hack dünyası olarak merakla bekliyoruz. Türkiye’yi her konuda temsil eden “Ayyıldız Tim” bu seferde adını bu film ile duyuracağı belli.

 

Ayyıldız Tim, İnternet hayatına son verecek!

Hacker grubu, youtube hesapları üzerinden yayınladığı videonun altına yorum olarak çekilecek olan filmden sonra Ayyıldız Tim’in İnternet hayatının son bulacağını söylüyor.

Arkadaşlar Snowden bir cia ajanının hikayesini anlatan filmdir. İzlemenizi tavsiye ediyoruz. Bu filmi örnek gösterdik. Netfilix için Ayyıldız Tim filmi çekilecektir. Snowdenin yapımcıları ile görüşüldü. Proje başladı. Bu film çekildikten sonra Ayyıldız Tim İnternet dünyasından ayrılacaktır.

Ayyıldız Tim Kimdir?

Ayyıldız Tim konumuzda “Bundan Ötesi Ya İstiklal Ya Ölüm” sloganıyla bilinen Ayyıldız Tim, 2002 yılında Yeni Zelanda’da Cedkan Bir Yafes tarafından kurulduğu düşünülen ve Türkiye’de faaliyette olan, kendisini vatanperver ve milliyetçi olarak tanımlayan hacker grubudur. Kendi içinde çeşitli grupları vardır ve bu grupların askerî rütbe sistemi vardır. Forum sayfalarında kendini hack ve internet ortamında geliştirmek isteyen herkesi eğitmek için belirli organizasyonlar ve timler oluşturuyorlar. Makalenin devamı için tıklayın.

Ayyıldız Tim Netflix filmini merakla bekliyoruz umarım başarılı olurlar.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli