Sıradaki içerik:

Microsoft, Windows 10 Enterprise LTSC desteğini 5 yıla indirdi

e
sv

Netflix En İyi Psikolojik Filmler 2021

58 okunma — 20 Şubat 2021 18:28
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Netflix en iyi psikolojik filmler

Netflix en iyi psikolojik filmler makalesini sizler için derliyoruz. 2021 yılında izlenecek en iyi psikolojik filmleri derlediğimiz bu makalemizde Psikolojik olarak bozuk olan insanların filmlerini izleyeceğiz.

Dünya genelinde covid-19 nedeni ile insanlar evlerine kapandılar ve film arayışlarına girdiler bir çok  filme ev sahipliği yapan netflix platformunda bir çok konuda film ve diziler bulunmaktadır.  Sizin için seçtiğimiz bu filmler netflix platformunun en iyi filmleri arasına girecek filmlerdir. Bu psikolojik filmler ile sakın ha psikolojiniz bozulmasın biliyorsunuz ki böyle filmlerin çoğu gerçek dışı filmlerdir. İşte o listeye bir göz atalım.

Netflix En İyi Psikolojik Filmler

Fractured

Bu gerilim filmi bir ailesini kaybeden adamın psikolojik bir filmidir oldukça kendinden söz ettiren bu film listelerin başında izlemesi gerekilen bir film olarak yer almıştır.  Fractured, Alan B. McElroy’un senaryosundan Brad Anderson tarafından yönetilen 2019 Amerikan psikolojik gerilim filmi. Sam Worthington, Lily Rabe, Stephen Tobolowsky, Adjoa Andoh ve Lucy Capri’yi canlandırıyor. Filmin dünya prömiyeri 22 Eylül 2019’da Fantastic Fest’te yapıldı.

Klinik – Clinical

Karanlık geçmişi olan bir psikiyatrist şiddetli bir saldırıya uğrar. Kendi hayatını yoluna koymak için bir kaza sonucu tanınmayacak hale gelen hastasını tedavi etmeye başlar. Oldukça kendinden söz ettiren gerilim filmi listelerin başlarında yer alan bir filmdir aynı zamanda korkacağınız bu filmi sizler için tavsiye ediyoruz. Clinical, Alistair Legrand tarafından yönetilen ve Luke Harvis ve Alistair Legrand tarafından yazılan 2017 Amerikan korku gerilimidir. Filmde Vinessa Shaw, Kevin Rahm, Hindistan Eisley, Aaron Stanford, Nestor Serrano, Sydney Tamiia Poitier ve Wilmer Calderon yer alıyor. Film 13 Ocak 2017’de Netflix’te gösterime girdi.

The Perfection

The Perfection, hayallerinden vazgeçmek zorunda kalan bir viyolonsel dâhisinin hikayesini konu ediyor. Oldukça iyi bir gerilim filmi olan bu film izlenmesi gereken filmler arasına girmiştir. The Perfection, Richard Shepard tarafından yönetilen, Shepard, Nicole Snyder ve Eric C. Charmelo’nun senaryosundan uyarlanan 2018 Amerikan psikolojik korku gerilim filmi. Allison Williams, Logan Browning ve Steven Weber rol alıyor. Dünya prömiyerini 20 Eylül 2018’de Fantastic Fest’te yaptı.

 

Paramedik

En iyi psikolojik filmler arasına giren filmde Angel, ambulansta sağlık görevlisi olarak çalışan genç bir adamdır. Trajik bir kaza geçiren Angel’in hayatından artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Kazanın ardından eşi Vane’in sadakatsizliğinden şüphelenmeye başlayan Angel, bunu bir süre sonra takıntı haline getirmeye başlar.  Oldukça etkili bir gerilim filmi olan paramedik izleyicileri tarafından 10 puan alarak yerini almış bulunmaktadir.

Circle – Çember

İzlenilmesi gereken bu bilim kurguya bağlı psikolojik filmi  izlenmesi gerek filmler arasında yer alıyor. The Circle, James Ponsoldt tarafından yönetilen, Ponsoldt ve Dave Eggers tarafından Eggers’in aynı adlı 2013 romanından uyarlanan bir 2017 Amerikan tekno-gerilim filmi.

Sizler için derlediğimiz bu makalemizde netflix en iyi psikolojik filmleri derledik. Umarım sizlere faydalı olmuştur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli