Sıradaki içerik:

Zula Bedava Hediye Kodu Alma

e
sv

Netflix üyelik ücretlerine zam geldi!

04 Mart 2021 16:02
avatar

Omer

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Netflix üyelik ücretlerine zam geldi! Dünyaca ünlü dizi, film, belgesel vb. yapımları ile tanınan Amerikan teknoloji ve medya hizmetleri sağlayıcısı ve yapım şirketi üylik fiyatlarına zam yaptı.

Netflix yöneticilerinin açıklamaları şu şekilde;

“Türkiye’deki içerik kütüphanemizi zenginleştirmek ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için üyelik ücretlerimizi güncelliyoruz. Bu değişiklikle birlikte, her yaşa ve zevke uygun yapımları üyelerimizin hayatına keyif katan bir eğlence deneyimiyle birlikte sunmaya devam edeceğiz.”

Güncel fiyatları ile çok tepki çeken Amerikan yapım şirketi, sosyal medyada büyük ilgi odağı oldu. Birçok kullanıcı bu fiyatlar nedeniyle üyeliklerini iptal ederek Netflix’in yaptığı zamma tepki çekti. Şuan #NetflixTurkiye hastaginde ile birçok kullanıcının halen daha tepkileri sürmekte.

Netflix üyelik ücretlerine zam geldi!

Yeni fiyatlar duyuruldu! İşte o fiyatlar;

Netflixte üç farklı üyelik paketi bulunuyor. Bunlar: Temel Plan, Standart Plan ve Özel Plan olarak üçe ayrılıyor. Eski fiyatlarına zam gelmeden önceki hali aşağıdaki gibidir.

Temel Plan17.99 ₺
Standart Plan29.99 ₺
Özel Plan41.99 ₺
Eski Netflix Paket Fiyatları

Tepki çeken fiyatları ile şuan güncelliğini koruyan fiyatlar aşağıdaki gibidir;

Temel Plan26.99 ₺
Standart Plan40.99 ₺
Özel Plan54.99 ₺
Güncel Netflix Paket Fiyatları

Yapılan güncelleme ile paket fiyatları yaklaşk %50 oranında arttı.

Güncel Netflix Planlarının Fiyatları

Netflix Üyelik İptal Etme Nasıl Yapılır?

Netflix abonelik iptal etme işlemlerine başlayabilmeniz için ilk olarak kullanmakta olduğunuz Google Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi internet tarayıcınızdan Netflix sitesine giderek hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir.

Netflix hesabınıza giriş yaptıktan sonra, hesabınızın ana sayfasındaki sağ üst köşede yer alan profil fotoğrafınıza tıklayın ve “Hesabınız” butonuna tıklayın. Haberin devamı…

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli