Sıradaki içerik:

Cyberpunk 2077 Bedava Alma

e
sv

101 Okey Plus Bedava Çip Nasıl Alınır?

28 Şubat 2021 16:31
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

101 Okey Plus Bedava Çip

101 Okey Plus Bedava Çip alma konusundan bahsettik. En çok tercih edilen ve 2021 yılında da kullanılmaya devam edilen masa oyunlarının başında yer alan 101 Okey Plus; sürekli olarak ön planda yer alıyor. Oyuncuların bu oyuna rağbet göstermesi kadar bedava çip elde etmek adına arayış içerisinde yer aldıkları da görülebilen bir durum olarak öne çıkıyor.

101 Okey Plus bedava çip elde etmek adına basit bir işleyişe tabi olmak yeterli olarak görülüyor. Hem mobil uygulama hem de tarayıcı destekli olarak 101 Okey Plus çiplerini rahatlıkla elde etme durumu öne çıkan bir gelişme olarak ön planda yer alan bir durum olabiliyor.

101 Okey Plus Ücretsiz Çip Nasıl Alınır?

101 Okey Plus, uzun zamandan beridir Facebook kaynaklı olarak kullanılan oyunların başında yer alıyor. Birçok oyuncunun birbirine üstünlük kurmak istediği bu oyun içerisinde farklı miktarlardaki çiplerdeki oturumlara da yer veriliyor. Bu oturumlara katılmak ve var olan çiplerini katlamak isteyenlerin de 101 Okey Plus bedava çip tercih ettikleri bir istek oluyor.

101 Okey Plus oyunundan daha etkin bir biçimde yararlanmak adına Pepsi kodları tercih ediliyor. Pepsi kodunu ay bazında 7 kez kullanma imkanı bulunuyor. 8 haneli bu kodları kullanarak; her biri 25 bin çip olmak üzere toplamda 175 bin çip elde etmek de mümkün hale gelebiliyor.

101 Okey Plus 2021 Ücretsiz Çip

101 Okey Plus oyununa giriş yaparak ücretsiz çip elde etmek mümkün oluyor. 101 Okey Plus ücretsiz çip almak isteyenlerin tarayıcı ya da mobil uygulamadan giriş yapmaları sonrasında da Pepsi ile çip al seçeneğine tıklamaları başlangıç için atılan adım oluyor.

101 Okey Plus çip kazanmak adına Pepsi kutularında yazan 8 haneli çipleri buraya giriş yaptıktan sonra 25 bin çipin hesaba tanımlanması söz konusu oluyor. Her bir kod tek kullanımlık olmakla beraber; kullanılmış olan kodların tekrar girilmesiyle hata bildirimi gündeme geliyor. Her gün bir tane girmek kaydıyla bu kodlardan faydalanma gibi bir durum da ortaya çıkıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli