Sıradaki içerik:

İnternetin Görünmez Yüzü: Lizard Squad

e
sv

Apex Legends For Nintendo Switch Yayınlandı

14 Mart 2021 18:42
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apex Legends For Nintendo Switch

Apex Legends For Nintendo Switch Yayınlandı çıktı. Başlangıçta PC, Playstation ve Xbox için piyasaya sürülen Apex Legends, şüphesiz en iyi battle royale oyunlarından biridir. 9 Mart 2021’de Apex Legends, Nintendo’nun el konsolu Nintendo Switch’e taşınan en yeni çapraz platform oyunu oldu.

Apex Legends tarafından sunulan çapraz platform oyun, Nintendo Switch oyuncularının PC, Xbox ve Playstation oyuncuları ile oyunun tadını çıkarmasını sağlar. Şimdi, tüm bunlar kulağa harika geliyor, ancak birkaç sorun var. Topluluk içinde Apex Legends’ın Switch sürümü hakkında karışık incelemeler var. Apex Legends for Nintendo Switch’in yeni sürümüyle oyuncuların sorunlarına biraz ışık tutalım.

Apex Legends For Nintendo Switch

Görüş Alanı (FOV)

FOV, bir oyuncunun ekranda görebileceği gözlemlenebilir alandır. Oyuncular FOV değerlerini 70-110 arasında ayarlayabilir. FOV ne kadar yüksekse, oyuncu ekranında o kadar çok görür ve bunun tersi de geçerlidir. Ancak, Apex Legends’ın Switch sürümünde, oyuncular FOV’u değiştirme seçeneğine sahip olmayacak. Bu, özellikle diğer platformlardan Nintendo’ya geçecek oyuncular için bir indirgemedir.

Geliştiricilerin FPS düşüşünü kontrol etmek için FOV kaydırıcısını uygulamadığına inanıyoruz, çünkü daha yüksek bir FOV oyun içi kararsız FPS anlamına geliyor. Aynı nedenle, Apex Legends Switch için FOV 70 olarak sınırlandırılmıştır.

Daha düşük FPS

Birçok oyuncu, Nintendo Switch’teki Apex Legends ile ilgili düşük FPS sorunundan şikayet etmek için Twitter’a gitti. Sebeplerden biri, Apex Legend’in Nintendo Switch sürümünün kötü optimizasyonu olabilir.

Ancak, Respawn Entertainment’ın Apex Legends’ın Nintendo Switch sürümünü yayınlamasından bu yana sadece birkaç gün geçti. Yani, oyunla ilgili FPS sorunu o kadar da şok edici değil. Ayrıca, Apex Legends Switch için gelecekteki güncellemeler muhtemelen oyunla ilgili sorunları çözecektir.

Grafikler

Apex Legends’ın Nintendo Switch’teki grafikleri PC, Xbox ve Playstation’ınkinden daha düşük. Grafiklerin Nintendo Switch’in uyumluluğuna uyacak şekilde sıkıştırılması şaşırtıcı bir şekilde yapılırken, bazı oyuncular grafiklerin biraz bulanık olduğundan şikayet etti. Anlaşılır bir şekilde, Nintendo Switch, PC, Playstation veya Xbox’tan farklı olarak sınırlı kabiliyete sahip bir el konsoludur.

Sonuç

Her şey düşünüldüğünde, Nintendo Switch oyun performansı açısından diğer konsollarla karşılaştırılamaz. Nintendo Switch, Xbox, Playstation ve PC’den daha az kapasiteye sahip daha küçük, kompakt bir konsoldur. Bazı oyuncular Apex Legends’ın PC, Playstation veya Xbox versiyonunu tercih ederken, bazıları kusurlarından sonra bile Switch versiyonunu tercih edebilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli