Sıradaki içerik:

Tablet Şarj Ömrünü Arttırma Yöntemleri

e
sv

Apex Legends Yeni Karakter Japon Olacak

15 Mart 2021 23:04
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apex Legends Yeni Karakter

Apex Legends yeni karakter japon olacak. Apex efsaneleri artık bir yaşında ve inanılmaz karakterlerle dolu. Apex efsanelerinin her sezonunda, geliştiriciler yeni bir “Efsane” tanıttı. Benzer şekilde, Şubat 2021’de, Apex efsanelerinin 8. Sezonu, patlayıcılarda uzmanlaşmış bir saldırı efsanesi olan Fuse’u tanıttı.

Dahası, topluluk Mayıs 2021’de piyasaya sürülmesi planlanan Apex Legends Sezon 9’da yeni bir efsane bekliyor. Apex efsanelerinin Oyun Direktörü Chad Grenier, yeni bir efsanenin gelişini ima etti. Yeni efsanenin tanıtımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için makaleyi daha fazla takip edin.

Apex Legends Yeni Karakter

Japon Video oyun dergisi Famitsu ile yaptığı röportajda Chad Grenier, gelecek efsane hakkında bilgi verdi. Grenier önemli ayrıntıları açıklamamasına rağmen, yeni efsanenin Japonya’da büyük ölçüde popüler olacağından bahsetti.

Röportaj başlangıçta Japonca olarak yayınlandı ve Dexerto tarafından İngilizceye çevrildi. Grenier, “Japonya’yı seviyorum ve Apex’i çok oynayan bir ülke. Japonya’ya benzersiz içerik sunabilmek istiyorum. Sezon 9’dan biraz bahsetmiştim  ama umarım 9. Sezon’un yeni efsanesi Japonya’da beğenilir. Desteğin için teşekkürler. Sonunda Switch oynayabilirsiniz. “

Benzersiz bir şekilde, yeni efsaneyle ilgili Blisk, Ash ve Valk gibi bazı isimler de gün yüzüne çıktı. Grenier’in yeni efsane hakkındaki yorumları, arka planına biraz ışık tuttu. Ancak yeni efsanenin Japonya’dan gelip gelmeyeceği resmi olarak onaylanmadı. Yaklaşan Apex Legends karakterinin sadece Japon kültüründen biraz ilham alacağı başka bir olasılık var.

Dahası, Apex Legends’ın Nintendo Switch için piyasaya sürülmesinden bu yana sadece birkaç gün geçti. Oyun konsolu, Japon video oyun pazarına hakimdir. Bu nedenle, stüdyonun Apex Legends için Japonca bir karakter üzerinde çalışması şaşırtıcı olmaz.

Bunun dışında Apex efsaneleri Sezon 9 ile ilgili detaylar hala belirsiz. Diğer şeylerin yanı sıra yeni sezonun oyuna ne gibi büyük değişiklikler getireceğine gelince daha bir bilgi yok.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli