Sıradaki içerik:

ClubHouse Hacklendi 1.3 Milyon Kişinin Verileri Sızdırıldı

e
sv

Apex Legends Sezon 9 Çıkış Tarihi ve Detaylar

19 Nisan 2021 17:29
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apex Legends Sezon 9 Çıkış Tarihi ve Detaylar

Apex Legends Sezon 9 Çıkış Tarihi, Apex Legend’in 9. sezonu yaklaşıyor ve önümüzdeki sezonda hangi içeriği görebileceğimizi zaten biliyoruz. Oyunun yönetmeni Chad Grenier tarafından daha önce açıklandığı üzere, yeni efsane Japonya’da oldukça popüler olacak. Ayrıca, oyunun 9. sezondaki temasına atıfta bulunarak, Japon kültüründen ilham alabileceğini doğruladı.

Mevsimi 8 Apex Efsaneleri, kargaşa, 4 Mayıs tarihinde sona erecek. Ve bu sezonda gördüğümüz gibi, Respawn eğlencesi her sezonda yeni bir karakter sunuyor. Tabii ki, geliştiriciler henüz resmi olarak hiçbir şey açıklamadılar; ancak Apex Legends’ın önümüzdeki sezonunda göreceğimiz değişiklikleri öneren birçok sızıntı var.

Apex Legends Sezon 9 Mayıs 4 başlayacak. Bu sefer tarihin geri alınacağı şüpheli. Öyleyse, eğer varsa, savaş geçişinizi tamamlamak için kalan tüm zamanınız budur.

Apex Legends Sezon 9 Çıkış Tarihi

Sızıntı yapan Biast12’ye göre, Apex’in makinesine gelecek yeni efsane “Valk” olabilir. Valk, uzun zamandır spekülasyonda olan ve arada sırada birçok sızıntının ortaya çıktığı bir efsanedir.

İlginç bir şekilde, Valk, dikey avantajlar almaya odaklanan yeteneklere sahip, tarihlendirilmiş bir efsanedir. Devam edelim, Valk’ın şu ana kadar ortaya çıkan yeteneklerine bir göz atalım.

1. Taktik Yetenek: Küme Füzesi

İlk yangından sonra birçok kez patlayacak bir roket.

2. Pasif Yetenek: VTOL Jetleri

Atlama düğmesinin basılı tutulması, VTOL jetlerinin yardım için havada kalmasına izin verecektir.

Apex Legends’ın yaklaşan sezonu hakkında her şey alay edildi.

3. Nihai Yetenek: Skyward

Valk ve takım arkadaşlarını havaya fırlatır.

Lifeline sinirleniyor mu?

Oyunu dengeli ve eğlenceli hale getirmekten sorumlu Apex Legends geliştiricilerinden John Larson, bir Reddit kullanıcısının sorgusuna yanıt verdi. Sorulan sorulardan biri Lifeline’a; “Yaşam çizgisinin kiti nasıl işleniyor? Ultisinin değiştirilip değiştirilmediğine bakılmaksızın, pasifinin dirilişler arasında 10-20 saniye gecikmeye ihtiyacı var. “Ve yanıt şuydu: ” Res kalkanını kaldırmak, taktik iyileştirme hızını% 60 arttırmak, CP’yi güçlendirerek garantili yükseltmeler sağlamak. 

Bu, savaş canlandırma yeteneğini kullanarak takım arkadaşlarını canlandırırken can simidinin kalkanını kaybedeceğini açıkça belirtiyor. Ancak drone, +% 60 daha hızlı iyileşebilir. Bu arada, ultisi bir güçlendirme alacak, yani takım arkadaşlarından biri mavi zırh giyiyorsa, Lifeline mor veya hatta altın bir zırh düşebilir.

Geliştiriciler, yeteneklerine ince ayar yaparak ve daha önce olmasaydı onu daha iyi bir takım oyuncusu yaparak kesinlikle daha dengeli bir yaklaşım kullanıyorlar.

Apex Legends: Sezon 9’daki Yeni Silahlar

Apex Legends’ın yeni sezonunun gelmesiyle birlikte yeni silahların gelmesi bekleniyor. Son zamanlarda, geliştirilmekte olduğu varsayılan üç yeni silah sızdırıldı. Bunların arasında hafif cephane kullanan bir LMG olan Dragon’da vardı.

Bunun dışında biri EPG diğeri Compound Bow olmak üzere iki silah daha sızdırıldı. Biast12, LMG dışında iki silahın herhangi bir görüntüsünü paylaşmadı.

Apex’in lansmanından bu yana kursu boyunca birçok sızan aracı ve olası oyun değişiklikleri gördük. Bazıları geçmeye geldi ve bazıları hala bekleniyor. Apex Legends’ın 9. sezonunda neler olacağını beklemek ve görmek zorundayız, çünkü bunlar sadece sızıntılar ve şu an için hiçbir söz verilmiyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli