Sıradaki içerik:

Portföy 0.9.10 Yayınlandı

e
sv

Battlefield 6 Çıkış Tarihi ve Detaylar

02 Mart 2021 16:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Battlefield 6 Çıkış Tarihi

Battlefield 6 çıkış tarihi ne zaman işte detaylar. PS5, Xbox Series X ve PC’de 2021’de Ekim ve Aralık aylarında gelmesi bekleniyor.

Battlefield 6 ile ilgili ayrıntılar, geliştirme aşamasındaki bu noktada zayıf kalıyor, ancak EA, yeni Battlefield’ın “franchise için gerçek bir yeni nesil vizyon” olacağına ve söylentilerle “daha önce hiç görülmemiş bir boyuta” sahip olacağına dair  açıklamalarda bulundu. 128 oyuncu ile oynanabileceğini söyledi.

EA CEO’su Andrew Wilson yaptığı açıklamada “Her zamankinden daha fazla oyuncu ile hayata masif ve sürükleyici savaşlar olacak.” dedi.  PS5  ve  Xbox Serisi X donanım geliştirilmiş yeni konsollarına, geleceğini söyledi.

EA, bu yılın ilkbaharında yeni Battlefield hakkında daha fazla şey öğreneceğimizi yineledi, ancak deneyimli FPS serisinin bir sonraki girişi hakkında bildiğimiz her şeyi burada sizin için bir araya getirmeyi başardık. Öyleyse, Battlefield 6 hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şeyi bu makalemizde yayınladık.

Battlefield 6 Çıkış Tarihi ve Detaylar

Battlefield 6, PS5, Xbox Series X ve PC için 2021 yılında yayınlayacak. Bu sürüm penceresi, EA CEO’su Andrew Wilson tarafından Kasım 2020’deki bir  görüşmesinde doğrulandı.

Wilson, görüşmede “Bir sonraki Battlefield 2021 tatilinde başlayacak ve baharda oyun hakkında çok daha fazla şey paylaşmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. Bu, oyunun bu yıl Ekim ve Aralık ayları arasında yayınlanmasını bekleyebileceğimiz anlamına gelir; oyun hakkında Mart ve Mayıs ayları arasında daha fazla haber gelecektir.

Wilson, kısa süre önce Battlefield 6’yı 2021 baharında göreceğimizi ve oyunun 2021 tatilinde piyasaya sürüleceğini tekrar doğruladı. “Oyunu baharda ortaya çıkaracak ve 2021 tatil sezonunda oyuncularımız için belirleyici Battlefield deneyimini sunacağız.” dedi. Ancak Covid-19 salgını hala devam ederken, oyunun çıkış tarihinin ertelendiğini görebiliyoruz ve yıl sonlarında gelebileceğini biliyoruz.

Battlefield 6 Fragmanı

EA Dice henüz Battlefield 6 fragmanı yayınlamamış olsa da, yaklaşan Battlefield, EA Play 2020 sırasında bir teknoloji fragmanında yer aldı. Yüz animasyonları ve çok sayıda savaşa giren askerler olduğu görüntülendi.

Gördüğümüz kısa bakışlardan, yüz animasyonları öncekinden daha gerçekçi olacak gibi görünüyor ve bu sefer savaş alanlarının daha da genişlediğini göreceğiz yani daha fazla oyuncuyla oynanayacağı için alanlar daha çok geniş olacak.

EA’nın stüdyo müdürü Laura Miele video sırasında “Daha önce deneyimlediğiniz hiçbir şeye benzemeyen bir ölçekte ve sadakatle destansı savaşlar yaratıyoruz” dedi. Devam edecek pek bir şey olmayabilir, ancak Dice’ın yeni konsolların gücünü en üst düzeyde kullanmayı planladığını öne sürüyor.

Battlefield 6 Çıkış Tarihi konusunu sizler için derledik umarım sizlere faydalı olmuştur.

Kaynak : https://www.techradar.com/news/battlefield-6-release-date-trailer-news-and-rumors
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli