Sıradaki içerik:

Twitter Spaces vs Clubhouse: Hangisi Daha İyi

e
sv

Breath Of The Wild 2 Leaks Çıkış Tarihi ve Detaylar

06 Mart 2021 14:18
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Breath Of The Wild 2 Leaks Çıkış Tarihi

Breath Of The Wild 2 Leaks Çıkış Tarihi konusunu sizler için araştırdık. 2017’de Nintendo, on yılın en sevilen video oyunlarından biri olan The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild’ı piyasaya sürdü . Elbette, The Legend of Zelda serisinin her kurulumu olağanüstüdür; ancak Breath of The Wild farklı bir vuruş yaptı. Bu yüzden milyonlarca Nintendo fanatiği Zelda Breath Of The Wild 2’yi heyecanla bekliyor.

Resmi olarak Nintendo, Breath of The Wild devam filminin gelişimi hakkında pek bir şey açıklamadı. Bununla birlikte, Breath Of The Wild 2’nin çıkış tarihi, hikayesi vb. Hakkında birkaç sızıntı var. Bu nedenle, bu yazıda, bir sonraki Legend Of Zelda oyunu hakkında sahip olduğumuz her bilgiye değineceğiz.

Breath Of The Wild 2 Leaks Çıkış Tarihi

The Wild 2 Of Nintendo’nun Nefes olacak göre 2021 ya da erken 2022 yılı sonuna kadar büyük olasılıkla çıkacaktı. 2021 için ertelendi, Breath Of The Wild 2’nin 2021’de piyasaya sürüleceği söylenen Nintendo Switch Pro’nun lansman olacağına dair söylentiler var.

Bir başka tanınmış sızıntı olan Emily Rogers, Breath Of The Wild 2’nin 2021’de piyasaya sürüldüğünü tahmin etti. Rogers’a göre, 2021 tatilinde Breath Of The Wild devam filminin yayınlanma şansı % 85 -% 90 var ama bunun bir tahmin olduğunu unatmayalım.

Ancak, Nintendo’nun Breath Of The Wild 2 için resmi bir çıkış tarihi halen açıklanmadı. Bu bilgi sızıntılar arasında.

Nintendo, E3 2019 sırasında kısa bir Breath Of The Wild 2 fragmanı yayınladı. Kısa tanıtımda, Link ve Zelda’nın Hyrule’un bilinmeyen ve gizemli bölgesini ve yeraltı odalarını keşfettiğini görebiliriz. Şaşırtıcı bir şekilde, hem Link hem de Zelda, fragmanda yeni saç kesimlerini sergiliyor. Dahası, tehlikeli ve ürkütücü bir savaşçının, muhtemelen Breath Of The Wild 2’nin kötü adamının dirilişini görebiliriz.

Fragmanın sonunda, “Legend Of Zelda: Breath of The Wild’ın devamı geliştirme aşamasında” yazan bir mesaj var. Şimdi, Nintendo bu karavanı yayınlayalı neredeyse iki yıl oldu. Bu nedenle, birkaç ay içinde, muhtemelen potansiyel bir sürüm penceresi ile başka bir Breath of The Wild 2 fragmanı alacağımızı söylemek güvenlidir.

Breath Of The Wild 2 Bir Prequel mi?

Hayır, Zelda Breath Of The Wild 2, Breath of The Wild’ın ön bölümü değil. Geçen yıl 20 Kasım 2020’de Nintendo, Breath Of The Wild prequel, Hyrule Warriors: Age of Calamity’yi yayınladı. Ön bölüm, Link’in Breath of The Wild’daki o mağarada uyanmasından 100 yıl önce geçiyor. Yani, Breath of The Wild 2’yi beklerken, hikayeyi olması gerektiği gibi takip etmek için Hyrule Warriors: Age of Calamity oynamak daha iyidir.

Breath Of The Wild 2 Hikayesi

Resmi olarak Nintendo, Breath of The Wild 2 hikayesi hakkında herhangi bir bilgi açıklamadı. Bununla birlikte, Breath of The Wild’ın son bölümünde, Link ve Zelda yeni bir maceraya atılma sözü verdiler ve görünüşe göre her iki karakter de Breath of the Wild devam filminde sözlerini yerine getirecekler.

Fragman, bir tür Reanimation Jutsu (Naruto referansı) aracılığıyla hayata dönen tehditkar bir karakteri açıkça gösteriyor. Öyleyse, hikayenin Link ve Zelda’nın bu savaşçının Hyrule’u yok etmesini engellemeye çalıştığını varsaymak güvenlidir.

Birçok ‘Breath of The Wild 2’ haberi, Zelda’nın hikayede aktif bir oyuncu olacağını öne sürüyor. Dahası, söylentiler prensesin BOTW 2’de oynanabilir bir karakter olacağını öne sürüyor. Yine de, Zelda oyunun başında kaçırılırsa bu tür söylentilerin tümü tozlanacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli