Sıradaki içerik:

Windows 10 21H1 Güncellemesi İndir

e
sv

Call of Duty Mobile Hileleri Püf Noktaları

26 Şubat 2021 13:55
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty Mobile Hileleri

Call of Duty Mobile hileleri ve püf noktaları konusunu sizler için derliyoruz. Şu anda en iyi mobil oyunlardan biri olan oyun, muazzam bir oyuncu tabanıyla ara sıra yeni ipuçları ve püf noktaları ortaya çıkarıyor.  Call Of Duty Mobile hilelerinden biri, oyuncuların havadan karayolu savaşında kolayca hayatta kalmasını sağlıyor.

Battle royale modunda inmek için en çok aranan noktalardan biri olan HQ, 3. seviye zırh, 4. seviye Taarruz tüfekleri , bir helikopter ve bazı erken oyun içi aksiyon dahil olmak üzere iyi ganimet sunuyor. Ancak, HQ’da düşmanları tespit etmek kolay değil. Bunun bir nedeni, bir oyuncu ana merkezdeyken mini haritanın çalışmamasıdır. Diğer bir neden, karargahın dikeyliğine bağlanabilir. İzlenecek çok fazla açı var; ancak, bu yüzden bu numara işe yarıyor.

Düşmanları Kolayca Bulmak İçin Karargahın Tepesine Ulaşın

Görünüşe göre, bu Call of Duty Mobile numarası, karargahın tepesine ulaşmanızı istiyor. Bu, herkesi göreceğiniz gibi, silahınız ne olursa olsun düşmanlarınıza karşı size bir avantaj sağlayacaktır.

Oyuncuların çoğu, CODM’in battle royale’sindeki karargahın tepesine ulaşmak için, uçaktan atladıkları anda oraya inmeleri gerektiğine inanıyor.

Ancak, KvleOfficial Gaming adlı bir YouTube videosunda bir hile yaptı ve burada merkezin altındaki lazer ışınlarını tırmanarak merkezin tepesine ulaştı.

Lazer ışınları, bir oyuncunun oyunun herhangi bir noktasında merkeze ulaşmasını sağlar. Ancak, karargahın tepesine ulaşmak için, oyuncuların en yüksek konuma ulaşmak için ışının tepesine ulaştıkları anda atlamaları gerekecek.

KvleOfficial Gaming, Call of Duty Mobile numarasını başka bir YouTuber olan Blink Gaming’den öğrendiğini sözlerine ekledi. YouTuber, sınırlı sayıda oyuncu tarafından bilinen bir hile olduğunu da belirtti.

Call Of Duty Mobile Trick veya Glitch?

Şu anda bunun oyun içinde bir hile mi yoksa aksaklık mı olduğu bilinmemektedir. Ancak, TiMi Studios bunu oyundan kaldıracak gibi görünmüyor. Yani, şu an itibariyle, bu numara oyuncuların oyunlarında kullanmaları ve ondan en iyi şekilde yararlanmaları için var.

Call of Duty Mobile hileleri ve püf noktaları konusunu sizler için derledik. Umarım faydalı olmuştur.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli