Sıradaki içerik:

GTA 5 Online Para Kazanmanın En Hızlı Yolları

e
sv

Call of Duty Black Ops Cold War Bölünmüş Ekranda Nasıl Oynanır?

13 Nisan 2021 15:09
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty Black Ops Cold War Bölünmüş Ekranda Nasıl Oynanır?

Call of Duty Black Ops Cold War Bölünmüş Ekranda Nasıl Oynanır?  konusunu sizler için derliyoruz. İster çevrimiçi ister yerel olarak oynayın, arkadaşlarınızla oyun oynamak her zaman daha iyi bir seçimdir. Ve arkadaşlarıyla COD Black Ops Cold War oynamayı seven oyunculardan biriyseniz, bölünmüş ekran modunu duymuş olmalısınız. Değilse, doğru yerdesiniz çünkü size Call of Duty Black Ops Cold War bölünmüş ekranını nasıl kullanacağınızı anlatacağız.

Call of Duty: Black Ops Cold War, Call of Duty serisinin en son üyesidir ve bölünmüş ekran özelliği sunar. Ancak, birkaç sorun var; birincisi, konsollarda yalnızca bölünmüş ekran oynayabilirsiniz. Geliştirici Treyarch, henüz PC için bölünmüş ekran oynatma eklemedi. İkinci olarak, belirli modlardan yalnızca bazılarını bölünmüş ekranda arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Devam edelim, doğrudan rehbere atlayalım.

Call of Duty Black Ops Cold War Bölünmüş Ekranda Nasıl Oynanır?

Call of Duty: Black Ops Cold War Split-screen kurulumu

COD Black Ops Cold War yalnızca arkadaşlarınızla bölünmüş ekranda çok oyunculu ve zombi modları oynamanıza izin verir. Şimdi bu özelliği nasıl kullanabileceğinizi öğrenelim.

Bölünmüş ekranda Çok Oyunculu ve Zombiler modu

Daha önce de belirtildiği gibi, konsollarda yalnızca bölünmüş ekran oynayabilirsiniz. Bölünmüş ekranı kurmak birkaç dakika sürmesine rağmen, birkaç hıçkırık var. Örneğin, her iki oyuncunun da kendi hesaplarından Xbox Live veya PlayStation ağına erişimi olmalıdır. Aksi takdirde, yalnızca yerel çok oyunculu oyun modları oynanacaktır.

 1. Konsolunuzda COD: Black Ops Cold War’u başlatın.
 2. Sağ üst köşede, Bölünmüş ekran: Denetleyici ekle, Katılmak için X’e basın” şeklinde bölünmüş ekran seçeneğini göreceksiniz.
 3. Şimdi “X” e basarak ikinci kontrol cihazınızı ekleyin ve ardından PS hesabınızda oturum açın.
 4. Hemen ikinci oyuncu lobiye yönlendirilecek ve viola, artık COD Cold War’da bölünmüş ekran oynayabilirsiniz.

Yukarıdaki adımları tekrarlamanız ve bunun yerine oyun modunu zombilere ayarlamanız gerekir. Bununla birlikte, bir Xbox’a sahip olanlar için, PS ve Xbox için Call of Duty Black Ops Cold War bölünmüş ekran özelliğini kullanma adımları aynı olduğu için endişelenmeyin.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli