Sıradaki içerik:

Android ADB Nedir? ADB Kullanarak Ne Yapabilirim?

e
sv

Call of Duty Mobile 3.Sezon Çıkış Tarihi ve Detaylar

25 Mart 2021 13:34
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty Mobile 3.Sezon Çıkış Tarihi

Call of Duty Mobile 3.Sezon çıkış tarihi konusunu araştırdık. Activision, her büyük Call of Duty Mobile güncellemesiyle yeni ve heyecan verici içerik yayınlama kaydına sahiptir. COD Mobile 2. Sezonu yeni bir BR sınıfı tanıttı.

Spotter, bir kargo kamyonu ve çok daha fazlası. Topluluk, 2. sezonda tanıtılan içerikten hâlâ memnun olsa da, Call of Duty Mobile 3. sezon sızıntıları şimdiden su yüzüne çıkmaya başladı. Bu yazıda, COD Mobile Sezon 3’te öne çıkacağı söylenen içeriğe biraz ışık tutacağız.

Call of Duty Mobile 3.Sezon Çıkış Tarihi

Yeni Çok Oyunculu haritalar

Kubbe

Söylentilere inanılacaksa, COD Mobile Season 3, Call of Duty Modern Warfare 3’ten çok oyunculu bir harita olan “Dome” a sahip olacak. Bu, COD Lore’de soğuk savaş döneminin terk edilmiş bir NATO askeri karakolu. Dahası, harita açıkça yakın mesafeli çatışmalar için tasarlandı.

https://twitter.com/codmINTEL/status/1373313890184880128

COD Mobile Sezon 3 sızıntılarına göre, önümüzdeki sezonda başka bir çok oyunculu harita ortaya çıkabilir.

İlginç bir şekilde, Manastır haritası yakında COD Mobile’ın Çince versiyonuna gelecek. Dolayısıyla, Activision aynı haritayı COD Mobile’ın global versiyonunda yayınlayacak olabilir.

Sahil Haritası

Bu harita COD Mobile’ın Çince versiyonunda zaten mevcuttur. Activision, Deniz Kenarı haritasını ilk olarak COD Black ops 4’te tanıttı. Ve söylentilere inanıyorsanız, bu çok oyunculu haritayı COD Mobile Sezon 3’te görmeyi bekleyebilirsiniz.

Beklenen Silah Sistemi Değişiklikleri

COD Mobile’ın resmi alt dizininde, geliştiriciler, silah sisteminin yaklaşan değişikliklerinden bahseden bir gönderiye yorum yaptı. Gönderi, çok oyunculu modla ilgili silah dengesini ve bazı silahların diğerlerinden ne kadar üstün olduğunu anlatıyor. Dolayısıyla, COD Mobile Sezon 3’e önemli silah değişiklikleri ve özelleştirme gelebilir.

Call of Duty Mobile Çıkış Tarihi konusunda vereceğimiz bilgiler bu kadar umarım sizlere faydalı olur.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli