Sıradaki içerik:

Sırayla Star Wars Filmleri Nasıl İzlenir?

e
sv

Call of Duty Mobile Alcatraz Haritası Geri Gelecek Mi?

12 Mart 2021 18:30
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty Mobile Alcatraz Haritası Geri Gelecek Mi?

Call of Duty Mobile Alcatraz Haritası Geri Gelecek Mi? konusunu araştırdık. Activision, Call of Duty: Mobile Season 2’yi 10 Mart 2021’de başlattı. Yeni sezon, oyuna birçok heyecan verici değişiklik getirdi. Ancak, bu değişikliklerle birlikte, geliştiriciler Alcatraz haritasını Call of Duty: Mobile’dan kaldırdı.

Şimdi, COD Mobile topluluğu çılgınca tercih edilen haritanın yakında geri dönmesini istiyor ve haritanın kaldırılması konusunda çılgına dönüyor. Neyse ki, Alcatraz’ın yakında COD Mobile’a kesinlikle geri döneceğine inanıyoruz.

Alcatraz haritası geçen yıl bir rotasyon haritası olarak tanıtıldı. Bununla birlikte, Alcatraz devasa oyuncu tabanı nedeniyle etrafta sıkışıp kaldı. Bununla birlikte, haritanın kalıcı olması amaçlanmadığında, Alcatraz’ın kaldırılması çok yakındı.

Alcatraz’ın kaldırılmasını haklı çıkaran en son COD Mobile topluluk güncellemesi  “Artık onu sürekli aktif tutmak istemiyoruz ve sınırlı zaman modu rotasyonuna geri getiriyoruz.” dedi.

Call of Duty Mobile Alcatraz Haritası Geri Gelecek Mi?

Birçok oyuncu, Sezon 2 için Call of Duty: Mobile’ı güncellerken Alcatraz’ın kaynaklarda indirilebilir bir harita olarak mevcut olduğunu fark etmiş olabilir. Alcatraz’ın hala oyunda olduğunu açıkça gösteriyor. Ne yazık ki, oyuncular henüz favori haritalarının keyfini çıkaramıyorlar.

10 Mart’taki topluluk güncellemesi , Alcatraz’ın Call of Duty: Mobile’a geri dönmesiyle ilgili şüpheleri ortadan kaldırıyor. “Bu, kalıcı olarak buna yetkilendirildiği anlamına gelmez, bu nedenle kalıcı veya uzun vadeli bir mod olarak geri gelmesini istiyorsanız, lütfen 9 Nisan’da  (UTC) döndüğünde  kapsamlı bir şekilde oynatın.”

Alcatraz, Call of Duty: Mobile’a geri dönecek, ancak kalıcı bir harita olarak olmayacak, ilerleyen zamanlarda bunu göreceğiz.
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli