Sıradaki içerik:

Facebook İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

e
sv

Call of Duty Mobile En İyi Silahlar Hangisi ?

09 Mart 2021 17:45
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty Mobile En İyi Silahlar

Call of Duty Mobile en iyi silahlar konusunu sizler için derliyoruz.  Oynarken en önemli ekipmanınız silahlarınızdır. Oyun stratejinize uygun olarak saldırı silahı, nişancı silahları, hafif makineli silahlar ya da keskin nişancı silahları arasından seçim yapabilirsiniz. Biz de sizler için Call Of Duty Mobile oyununun en iyi silahlarını, silahların özelliklerini hazırladık.

Call of Duty Mobile En İyi Silahlar

Aşağıda sizlere en iyi silahları tek tek açıklamalarıyla listeledik:

AK- 47

Call of Duty Mobile’deki en iyi tam otomatik saldırı silahı denilebilir düzeydedir. Oyundaki en yüksek hasara sahip olan bu silahı seviye 23’te açabiliyorsunuz. Kullanmak için uzun süre beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Silahtaki tek dezavantaj, ateş ederken yaşanan geri tepmeden dolayı düzgün ateş edilmemesidir. Yalnız bunun da çözümü kolay. Daha az geri tepme sağlamak için silahınıza bir ön ayak ve kırmızı nokta görüşü ekleyebilirsiniz. Bu sayede arada büyük fark olacaktır.

Hasar: 70
Atış hızı: 55
İsabet: 48
Hareketlilik: 60
Menzil: 66

UL736

AK-47’ye nazaran bu canavarın kilidini açmak için uğraşmanız ve seviye atlamanız gerekecek. Çünkü UL736 seviye 115. seviyede açılmaktadır. Hareketliliği AK-47 kadar iyi değil, bu nedenle buna alışmak biraz zaman alabilir. Fakat alıştıktan sonra asla bu silahtan vazgeçemeyeceksiniz. Nişan alırken hareket hızınızı artırmak için bir stok takabilirsiniz.

Hasar: 70
Atış hızı: 60
İsabet: 40
Hareketlilik: 40
Mesafe: 55

AKS-74U

Hafif makineli silahlar arasında bu silahın oyuncular için her zaman mükemmel seçim oluyor. Yüksek hasara ve hızlı ateş oranına sahip en iyi çok yönlü silahlardan birisidir. 8. seviyeye ulaştığınızda bu silahın kilidini açabilirsiniz.

Hasar: 78
Atış hızı: 60
İsabet: 55
Hareketlilik: 75
Mesafe: 33

DL Q33

Keskin nişancı silahlarından biri olan DL Q33, oyunda hareket kabiliyeti, yüksek hasarı ve menzil mesafesi ile oyuncuların ilgisini çeker. Oyun içinde rakiplerinizin kafalarını dağıtırken onların sola ve sağa kaçarken izleyebileceğiniz en iyi silah seçimidir.
Oyunda silahları açmak için gerekli seviye gereksinimleri bulunmaktadır ve oyundaki en iyi silahların bazılarının kilidini açmak için beklemek zorundasınız. Ancak bazı silahların kilitleri oldukça erken seviyedeyken açılıyor.

Hasar: 90
Atış hızı: 15
İsabet: 60
Hareketlilik: 45
Mesafe: 90

Call of Duty Mobile En İyi Silahlar konusunu sizler için derledik umarım sizlere faydalı olmuştur.

 

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli