Sıradaki içerik:

COD Modern Warfare 3 Remastered 2021’de Geliyor

e
sv

Call Of Duty Mobile Season 4 Yeni Haritalar ve Daha Fazlası

03 Mayıs 2021 18:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call Of Duty Mobile Season 4

Call Of Duty Mobile Season 4 yakında çıkacak. Call of Duty Mobile’ın 3. Sezonu yakında sona erecek ve bununla birlikte 4. sezon da kısa süre içinde başlayacak. Bu arada topluluk, COD Mobile’ın önümüzdeki sezonu için herkese açık bir yapı testi / beta testi için sabırsızlıkla bekliyor. Activision, 4. sezon için birçok yeni değişiklik içeren bir beta test sunucusu yayınlamakla yükümlüdür.

Herkese açık test yapısı, yeni bir çok oyunculu haritadan yeni bir battle royale sınıfına kadar değişen özellikleri içerir. Bu değişikliklerin neler olduğunu ayrıntılı olarak tartışalım.

Test Yapısı Nasıl İndirilir?

Herkese açık test yapısı hem iOS hem de Android kullanıcıları için mevcuttur. Oyuncular ayrıca COD Mobile’ın resmi alt dizinine giderek beta sürümünü indirebilirler.

Call Of Duty Mobile Season 4 Yeni Haritalar ve Daha Fazlası

1. Kubbe Haritası

Başlangıçta Modern Warfare 3’te tanıtılan Dome, çok oyunculu bir haritadır. Haritanın ilk olarak COD Mobile’ın 3. sezonunda olduğu söylendi, ancak oyuna asla girmedi. COD biliminde terk edilmiş bir NATO ileri karakolu olan harita, tahakküm ve arama ve yok etme gibi oyun modları için uygundur.

2. K9 köpeği

Bu çok oyunculu mod operatör becerisi, BR modundaki palyaço operatörü becerisine benzer. K9 birim becerisi, oyuncuların düşmanı otomatik olarak bulup saldıracak bir askeri köpeği çağırmasına izin verecek. Ancak, testlerimiz sonucunda, bu operatör becerisinin şu an itibariyle COD Mobile’ın herkese açık test yapısında erişilebilir olmadığını gördük. Umarım bu beceri 4. sezonun başlamasıyla birlikte kullanılabilir hale gelir.

3. Şahin X3 Skor Sırası

COD Mobile, Hawk X3’ün 4. sezonunda yepyeni bir skor serisi geliyor. Bu skor serisi, oyuncular tarafından manuel olarak kontrol edilen ve silah olarak makineli tüfek kullanan bir drone. Ancak, bu skor dizisi COD Mobile’ın beta test yapısında kullanılamaz.

4. Gung-Ho Perk

Bu yeni özellik, oyuncuların sprint sırasında el bombaları atmasına ve silahlarını hip-ateşlemesine olanak tanıyacak. Dahası, teçhizatlarındaki gung-ho perk ile oyuncular, sprint sırasında silahlarını yeniden yükleyebilecekler. Görünüşe bakılırsa, bu yetenek birçok oyuncu için bir oyun değiştirici gibi görünüyor ve bu avantajı iş başında görmek için sabırsızlanıyoruz.

5. Zaman yolcusu BR sınıfı

Time Traveler, COD Mobile Season 4 beta sürümüne eklenen yeni bir Battle royale sınıfıdır. Ancak, bu sınıf hakkında hiçbir açıklama veya başka herhangi bir bilgi açıklanmaz. Muhtemelen bu sınıf, test yapısına bir aksaklık olarak eklenir ve daha fazlası değildir, ancak o zaman, bu sınıfın resmi olarak başlatılıp başlatılmayacağını ve ne zaman başlatılacağını beklemek ve görmek zorunda kalacağız.

6. Hediye merkezi

COD Mobile S4 Beta’da oyuncuların birbirlerinden oyun içi hediyeler gönderip almalarına olanak tanıyan bir seçenek eklendi. Bu arada, hangi hediyelerin gönderilebileceği konusunda ‘hediye merkezi’ hakkında pek bir şey söylenemez. COD Mobile’ın yinelenen öğelerin hediye olarak gönderilmesine veya yalnızca XP kartlarına izin verip vermeyeceği hala belirsiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli