Sıradaki içerik:

Origin Bedava Oyun Kodları Nasıl Alınır?

e
sv

Call Of Duty Mobile Sezon 2 Çıkış Tarihi ve Detaylar

03 Mart 2021 17:33
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call Of Duty Mobile Sezon 2 Çıkış Tarihi

Call Of Duty Mobile Sezon 2 çıkış tarihi konusunu araştırdık. Activision, Call of Duty Mobile Season 1 new order ile 2021’de her şeyi yeniden başlattı. 1. Sezon oyunda Desperado battle royale sınıfı, Blitz oyun modu vb. Dahil olmak üzere harika yeni içerikler sundu. Bununla birlikte, COD Mobile geliştiricileri artık Call of Duty Mobile Season 2 ile bir adım ilerlemeye hazırlar.

Call of Duty Mobile Season 2 sadece birkaç gün sonra çıkabilir. İlginç bir şekilde Activision, yaklaşan COD Mobile güncellemesinde gelen bazı özellikleri zaten ortaya çıkardı. O yüzden bu yazımızda Call of Duty Mobile Season 2’de gelen tüm değişikliklerden bahsedelim.

Call Of Duty Mobile Sezon 2 Çıkış Tarihi

Call of Duty Mobile Season 2’nin 11 Mart 2021’de çıkması bekleniyor. Bunun nedeni Sezon 1  aynı gün sona eriyor. Ancak Activision, yaklaşan COD mobil sezonu için resmi bir çıkış tarihi açıklamadı. Bu nedenle, bu bilgi sadece sızıntılardan edinilen bir bilgidir.

Call Of Duty Mobile Sezon 2 Sızıntıları

Yaklaşan COD Mobile ‘Spotter’ BR sınıfı, oyuncuların belirlenen bir alana küme grevi çağrısı yapmasına olanak tanır. Yani, bir düşman mangası tespit ederseniz, onlara bir küme saldırısı çağırmak için o konumu işaretleyebilirsiniz. Bu yetenek, yakındaki düşmanların dikkatini dağıtırken size ücretsiz öldürmeler sağlar.

Diğer battle royale sınıflarına benzer şekilde, Spotter BR sınıfı pasif bir yetenekle birlikte gelir. Roketatar’ın yeniden doldurma hızını artırırken yakındaki kanatlı düşmanları ortaya çıkarıyor.

Warzone Kargo Kamyonu

Call of Duty Warzone  oyuncuları, oyundaki devasa Cargo kamyonlarına aşinadır. Neyse ki aynı kamyon COD Mobile Sezon 2 güncellemesinde geliyor. Tabii ki diğer COD Mobil araçlara göre Kargo kamyonu yavaştır. Ancak aracın büyüklüğü muhakkak düşmanları bir süreliğine geri itecektir.

Call Of Duty Mobile Sezon 2’de Tank Savaş Modu

Call of Duty Mobile Season 2, yepyeni bir battle royale modu olan Tank Battle’a kavuşuyor . Yaklaşan COD Mobile oyun modunda, toplam beş bileşen toplamanız gerekecek. Ardından, aynı tankı monte etmek için aynı bileşenleri kullanmanız gerekir. En sevdiğiniz tankı aldıktan sonra, onu düşmanlarınıza hükmetmek ve maçı kazanmak için ayakta kalan son takım olmak için kullanın.

Yeni Çok Oyunculu Haritalar Geliyor !

Activision, Call of Duty Mobile Sezon 2 güncellemesinin yeni bir Çok Oyunculu harita alacağını zaten doğruladı. Yaklaşan COD Mobil haritası, hızlı maçlar için tasarlanmış küçük bir Modern Savaş haritası olan Shoot House’dur.

Yeni Silahlar Geliyor !

Şaşırtıcı bir şekilde, COD Mobile Season 2 oyunda iki yeni silah, AS VAL ve SP-R 208 tanıtacak. AS VAL, ilk olarak Call of Duty: Modern Warfare’de tanıtılan bir Rus Tüfeği.

Öte yandan, SP-R 208, COD Warzone’un bir nişancı tüfeğidir. İnanılmaz gücü ve hızlı yeniden doldurma hızı nedeniyle zaten hayranların favorisi bir tüfek. Bu nedenle, Call of Duty Mobile oyuncularının SP-R 208’i denemesi heyecan verici.

Şu anda, Call of Duty Mobile Season 2 sızıntılarının hepsi bu kadar daha başka sızıntılar olunca sizlerle paylaşacağız. Call Of Duty Mobile Sezon 2 Çıkış Tarihi konusunu derledik umarım faydalı olmuştur.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli