Sıradaki içerik:

Call Of Duty Mobile Season 4 Yeni Haritalar ve Daha Fazlası

e
sv

Call of Duty: Warzone Adler Intel Yerleri Nasıl Bulunur?

03 Mayıs 2021 19:54
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call Of Duty: Warzone Adler Konumları Yerleri Nasıl Bulunur?

Call of Duty: Warzone Adler Intel Yerleri Nasıl Bulunur? konusunu sizler için araştırdık. Call of Duty : Warzone’un 3. Sezonu oyuna birçok değişiklik getirdi. ‘Adler Avı’ etkinliği olarak, bazı değişiklikler geçici iken bazıları kalıcı olacak. Hunt for Adler etkinliğinde oyuncular, Adler – Tortured & Rescued görünümünü elde etme şansı için Adler’in Warzone’a dağılmış bilgisini toplamak zorundadır.

Oyuncular, görünümü elde etmek için haritanın farklı bölümlerine dağılmış sözleşmeleri satın almalıdır. Ancak bu zorluk göründüğü kadar kolay değil. Birçok oyuncu, konumların haritada gösterilmediğini bildirdi ve bu artık bir yama ile düzeltildi. Dahası, bir sorun var; Maç başına sadece bir kişi sözleşme yapabilir ve bu da bazılarının zorluğunu arttırır.

Call of Duty: Warzone Adler Intel Yerleri Nasıl Bulunur?

Oyuncular Adler’in istihbarat sözleşmesini Warzone’un Verdansk’84 haritasında üç yerde bulabilirler. Bu konumlara bir göz atalım.

1. Farmland Alder sözleşme yeri

Call of Duty: Warzone Adler Intel Yerleri

Call of Duty: Warzone Adler Intel Yerleri

Warzone maçının başlangıcında, haritadaki bir işaretçi sizi Adler’in istihbarat sandığına yönlendirecek. Yere vardığınızda, sözleşmeyi almak için kırmızı depoya girin. Unutmayın, maç başına sadece bir oyuncu kontratı alabilir, bu yüzden rekabet çetin olacaktır.

Yağmalamadan önce doğrudan sözleşmeye gitmenizi öneririz.

2. Zirve Adler sözleşme yeri

Adler Avı çöpçü sözleşmesini içeren sandık, raundun başında haritanızda işaretli konumlarda bulunabilir. Bunu ortaya çıkarmak için, Adler istihbarat sözleşmesi sandığını Warzone’un zirve konumunda üç binadan en küçüğünde, özellikle de yola en yakın olanında bulabilirsiniz.

3. Fabrika Adler sözleşme yeri

Yukarıdaki sıraya bağlı olarak bulmacanın son parçası. Warzone’daki Adler istihbarat sözleşmesi, sandığın içinde, haritada işaretli uçak fabrikası konumunda bulunabilir. Kesin olarak, Adler kontrat sandığı büyük mavi-beyaz uçak fabrikasında ortalıkta bulunabilir.

Bunlar, Warzone’da Adler – İşkence ve Kurtarılmış görünümünün kilidini açma sözleşmesini bulabileceğiniz yerlerdir. Sözleşmeleri klasik Battle Royale modunun aksine yağma modunda aldığınızdan emin olun.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli