Sıradaki içerik:

Firefox SmartBlock Özelliği Nedir ?

e
sv

Call of Duty WWII Vanguard Çıkış Tarihi ve Detaylar

24 Mart 2021 13:45
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty WWII Vanguard Çıkış Tarihi

Call of Duty WWII Vanguard Çıkış Tarihi konusunu sizler için araştırdık. Geçtiğimiz günlerde, 4 Şubat’taki Kazanç Çağrısı sırasında Activision Blizzard, Call of Duty WWII: Vanguard olarak adlandırılan 2021 için yeni bir Call of Duty unvanını doğruladı. Yani, bu yıl yeni bir Call of Duty unvanı alacağımız oldukça açık.

Activision’ın ücretsiz oynanabilen oyunu Call of Duty Warzone, 2020’de inanılmaz derecede iyi çalıştı; 2021’de de milyonlarca oyuncu oyunu oynamaya devam ediyor. Üstelik 2020’nin bağımsız COD oyunu Call of Duty: Black Ops Cold War, franchise için daha da fazla oyuncu kazandı. Stüdyo, 2021’de franchise’a yeni bir “premium” deneyim getirmeye hazırlanıyor.

Call Of Duty WWII: Vanguard

Birkaç gün önce, internette 2021’in Call of Duty unvanının bizi II.Dünya Savaşı’na geri götüreceğine dair bir söylenti ortaya çıktı. Üstelik kaynaklara göre oyunun adı Call of Duty WWII: Vanguard. Bununla birlikte, bu çalışma başlığıdır, yani Activision, oyunun geliştirilmesinde ilerlerken adı başka bir şeye değiştirecektir.

Raporda ayrıca Call of Duty WWII: Vanguard’ın birkaç ara sahnesinin 1950’lerde geçeceği belirtiliyor. Yine de, bunların sadece söylenti olduğunu anlamak önemlidir, bu yüzden bu bilgiyi bir tutam tuzla almak daha iyidir.

COD WWII Vanguard Çıkış Tarihi

Resmi olarak, yeni Call of Duty 2021 başlığının belirli bir sürüm penceresi yoktur. Bununla birlikte, geçmiş Activision kayıtlarını göz önünde bulundurarak, yaklaşan COD başlığının Ekim / Kasım’da piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

Call of Duty 2021 Tanıtımı

Activision Blizzard, geçen yıl Ağustos ayında Call of Duty: Black Ops Soğuk Savaş’ı duyurdu. Activision, genel olarak her yıl Mayıs ayında yeni Call of Duty unvanını açıklıyor. Bununla birlikte, COD: Black Ops Soğuk Savaşı, devam eden COVID-19 salgını nedeniyle biraz ertelendi.

Geçmişteki trende bakarsak, Activision bu yılın Mayıs ayında yeni Call of Duty 2021’i ortaya çıkarabilir. Dahası, aynı zamanda muhtemelen oyun için kısa bir teaser göreceğiz.

Warzone ile Entegrasyon

Geçtiğimiz yıl Activision, Call of Duty: Black Ops Cold War, Modern Warfare ve Warzone gibi üç oyununu birleştirdi . Bu entegrasyon hem stüdyo hem de oyuncular için inanılmaz derecede iyi çalıştı. Neyse ki, Activision’ın son kazanç çağrısına göre, stüdyo 2021’de yeni Call of Duty ile birlikte aynı trendi takip edecek.

Activision Başkanı Rob Kostich, Call of Duty 2021 unvanının Warzone’a paralel olacağını doğruladı. Dahası, Warzone’un yeni COD 2021 başlığıyla entegrasyonunun Activision’ı Modern Warfare’i paketin dışında bırakmaya teşvik etme ihtimali var. Ya bu ya da oyuncular dört oyunun içeriğini tamamen indirme seçeneğine sahip olacak.

Studio: Yeni COD WWII Öncü Oyununu Kim Geliştiriyor?

Resmi olarak, yaklaşan Call of Duty oyununu hangi stüdyonun geliştireceğini bilmiyoruz. Geçen yılki Black Ops Cold War, Treyarch tarafından geliştirildi.  Bilmeyenler için, Sledgehammer Games, 2017’nin Call of Duty: WWII gibi çeşitli Call of Duty oyunlarıyla tanınıyor. Call of Duty WWII Vanguard Çıkış Tarihi konusunu burada bitiriyoruz eğer bir güncelleme gelirse sizler için bu makaleyi güncelleyeceğiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli