Sıradaki içerik:

Mısır Devlet İstihbarat Servisi ve Fransa Başbakanlık Veri Platformu Hacklendi!

e
sv

COD Modern Warfare 3 Remastered 2021’de Geliyor

03 Mayıs 2021 17:54
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

COD Modern Warfare 3 Remastered

COD Modern Warfare 3 Remastered’in hayranların favorisi olan kampanyasının yeniden düzenlenmiş versiyonu uzun zamandır geliyor. Activision böyle bir şey açıklamamıştı. Bir COD sızıntısı olan TheMW2Ghost, COD MW3 remaster’ın 2021’de piyasaya sürüleceğini iddia etti.

Hayranların favorisi Modern Warfare 2’nin yeniden düzenlenmiş versiyonunun piyasaya sürülmesinden bu yana, topluluk hevesle Modern Warfare 3 remaster’ı bekliyor. Aynı zamanda, birçok oyuncu MW2 remaster’ın piyasaya sürülmesinden hayal kırıklığına uğradı çünkü oyun, birçok oyuncunun umduğu gibi çok oyunculu bir remaster içermiyordu.

COD Modern Warfare 3 Remastered Leak

Sızıntıya göre COD Modern Warfare 3 remaster, 2021’in ikinci çeyreğinde Playstation’a özel olarak piyasaya sürülecek.

Sürüm hakkında biraz daha netlik sağlayan başka bir tweet, “Başlangıçta bu yılın 2. çeyreği için PlayStation ile yapılan bir anlaşma kapsamında ayarlanmıştı, ancak durumun hala bu olup olmadığından emin değiliz (tarih). Görünüşe göre, bu yıl bir noktada kesinlikle gelmeye devam ediyor. “

Bu arada, sızıntı yapan kişi COD MW3 remaster’ın bu yıl bir noktada ‘kesinlikle’ geleceğini iddia ediyor. Ancak sızıntıda çıkış tarihi hakkında hiçbir bilgi ortaya çıkmadı.

İkinci çeyrek Nisan’dan Haziran’a kadar herhangi bir yeri kapsadığından, remaster’ın yakında yolda olabileceğini söylemek hala güvenlidir. Bununla birlikte, Activision’ın herhangi bir duyuru yapmadığını düşünürsek, bir gecikme bile görebiliriz.

Merak edenler için Activision neden Modern Warfare 3’ü piyasaya sürüldüğünde PlayStation’a özel olarak yeniden düzenlesin? Şunu ele alalım: Yayıncı, MW2 remaster’ı yayınlarken aynı stratejiyi uyguladı.

TheMW2Ghost’un arama kartları ve oyun içi etkinlikler hakkındaki sızıntılarının doğruluğu düşünüldüğünde, söz konusu süre içinde COD MW3 remaster’ın yayınlanacağına dair hiçbir garanti yoktur. Activision, Call of Duty Modern Warfare 3 remaster hakkında herhangi bir açıklama yapana kadar beklememiz gerekecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli