Sıradaki içerik:

Ratchet and Clank PS4 ve PS5’te Ücretsiz Nasıl İndirilir?

e
sv

Deathloop Çıkış Tarihi ve Detaylar

02 Mart 2021 18:28
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Deathloop çıkış tarihi

Deathloop çıkış tarihi konusunu sizler için araştırdık. Deathloop, Dishonored serisinin geliştiricisi Arkane Studios’tan, rakip suikastçıları öldürmek için yapılan bir oyundur.

Deathloop, sizi hiç bitmeyen bir zaman döngüsüne kilitlenmiş gizemli bir ada olan Blackreef’te kapana kısılmış suikastçı Colt olarak oynatıyor. Döngüyü sona erdirmek, adanın misafirperver olmayan sakinleri ve Colt’u durdurmaya ve ölümcül zaman döngüsünü devam ettirmeye kararlı Julianna adlı rakip bir suikastçı tarafından avlanırken, döngüyü sona erdirmek Colt’a kalmıştır. Döngüyü kesin olarak durdurmak için Colt adadaki sekiz kilit hedefi ortadan kaldırmalıdır.

Ama bu çok kolay olurdu, değil mi? Colt’un tüm hedefleri öldürmesi için yalnızca 24 saati vardır, bu da döngünün Deathloop’un savaşında ayrılmaz bir rol oynadığı ve Colt’un suikastlarına yeni yaklaşımlar denemesine ve başarısızlıklardan ders almasına izin verdiği anlamına gelir – ancak düşmanları da öğrenir. İlginç geliyor mu? O halde Deathloop hakkında şu ana kadar çıkan tüm haberleri okuyun.

Deathloop Çıkış Tarihi

Deathloop, 21 Mayıs 2021’de PC için ve PS5’e özel zamanlanmış bir konsol olarak piyasaya sürülecek.  İlk olarak E3 2019’da duyurulan Deathloop, başlangıçta “2020 Tatil” penceresinde yayınlanacaktı. Ancak Arkane Studios , Ağustos 2020’de sürümün 2021’in 2. çeyreğine geri çekildiğini duyurdu. Kasım ayında geliştirici, Deathloop’un 21 Mayıs 2021’de yayınlanacağını doğruladı.

Deathloop  Fragmanı

En son Deathloop fragmanı bize oyunun gerçekte ne hakkında olduğuna dair bir genel bakış sunuyor  sonuçta, zaman döngülerine dair tüm bu sözler bir süre sonra biraz kafa karıştırıcı hale geliyor. Fragman, Deathloop’un yönetmeni Dinga Bakaba’nın bize oyunda asansör sahasını verdiğini, oyunun ana unsurlarını açıkladığını ve oyunu bir “cinayet bulmacası” olarak tanımladığını görüyor.

Sony’nin Şubat Ayında Oynanış sırasında yeni bir Deathloop fragmanı yayınlandı ve oyunun Saul Bass esque sanatı ile 70’lerin imzası olan 70’lerin stilinin etkileşiminin yanı sıra silah ve güçlerin akıcı bir karışımını gösteriyor.

 

Bu Deathloop fragmanı, oyunun 21 Mayıs 2021’deki yeni çıkış tarihini ortaya çıkardı. Eylül 2020’de yayınlanan ikinci Deathloop oyun fragmanı, oyuncuların Colt’un avantajı için zaman döngüsünü nasıl kullanabileceklerini gösteriyor.

Video açıklamasında “Colt’un iki Öngörü – Aleksis ve Egor – aynı anda aynı yere getirme sorununu nasıl çözdüğünü görün,” yazıyor. “Zaman döngüsünü devam ettirmekten sorumlu sekiz Vizyoner var. İşleri düzeltmek için ölmek zorunda olan sekiz kişi ve zaman döngüsü sayesinde hepsini çıkarmak veya döngü sıfırlamak için sadece bir gününüz var.

Ama Hedefler adanın dört bir yanına yayılmıştır ve genellikle gün boyunca yalnızca belirli noktalarda erişilebilir durumdadır. Peki, hepsini zamanında nasıl ortadan kaldırabilirsiniz? Çözüm kolay olmayacak, ancak biraz pratikle (ve birkaç sıfırlama ile) Blackreef bulmacasını çözebilecek ve döngüyü kırabilecek.

Deathloop Diğer Detaylar

Deathloop hakkında şimdiye kadar gördüğümüz ve duyduğumuza göre, bu sizin sıradan nişancı oyununuz değil. Colt olarak oyuncular, suikastlarında kullanmak için çeşitli silahlara ve yeteneklere erişebilecekler. Oyun tarzınıza bağlı olarak, her hedefe yaklaşmak için farklı seçenekler de vardır, ya ateş eden silahlara girme ya da onları gizlice yakalama seçeneği.

Deathloop, yalnızca tek oyunculu bir deneyimle sınırlı değildir. Bunun yerine, çok oyunculu modu açarak başka bir oyuncunun, siz suikastlarınızı tamamlarken sizi kovalamaya çalışacak olan Julianna rolünü üstlenmesine izin verme seçeneğiniz var. Çok oyunculu isteğe bağlıdır ve yapay zeka bunun yerine Julianna’yı kontrol edebilir.

PS5 konsoluna özel Deathloop, n gelecekte Xbox konsollarına geldiğini görebiliriz ama halen bu onaylanmış değil.

Deathloop Çıkış Tarihi konusunu sizler için derledik umarım sizlere faydalı olmuştur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli