Sıradaki içerik:

OnePlus 9 Çıkış Tarihi, Özellikleri Sızıntılar

e
sv

2021’de En İyi 7 Xbox Game Pass Oyunları

18 Şubat 2021 20:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En İyi Xbox Game Pass Oyunları

En İyi Xbox Game Pass Oyunları, konusunu sizler için derledik. Xbox Game Pass, Xbox ve PC oyunlarında ucuz fırsatlar elde etmek için en popüler platformlardan biri haline geldi. En iyi Xbox oyun geçişi oyunları, Xbox Game Pass Ultimate aboneliği için ödeme yapmaya değer oyunları sizler için derleyeceğiz.

Hatta şaşırtıcı olan, Xbox Game Pass Ultimate denemesinin üç ay boyunca yalnızca 1 ABD Doları tutmasıdır. Yani neredeyse hiçbir ücret ödemeden harika Xbox Game Pass oyunlarını oynayabilirsiniz. Ancak Xbox Game Pass oyunları listesi o kadar büyük ki en iyi oyunları bulmak kafa karıştırıcı bir hale geliyor. Bu yüzden bu yazıda 2021’de oynayabileceğiniz en iyi 7 Xbox Game Pass Oyunundan bahsettik umarım sizlere faydalı olur.

 En İyi Xbox Game Pass Oyunları 2021

 1. The Medium
 2. Control Standard Edition
 3. The Yakuza Remastered Collection
 4. Gears 5 Game Of The Year Edition
 5. Halo: The Master Chief Collection
 6. ARK: Survival Evolved Explorer’s Edition
 7. DOOM Eternal Standard Edition

1. The Medium

The Medium by Bloober Team, 28 Ocak 2021’de piyasaya sürülen bir psikolojik gerilim-korku video oyunudur. Medium, Microsoft Windows ve Xbox Series X / S’de oynanabilir, bu yüzden Xbox Game Pass’te de yer alması şaşırtıcı değil.

Araç, ruhlar dünyasına seyahat edebilen Marianne’in hikayesini anlatıyor. Marianne’ın psişik yetenekleri, sorunlu ruhların bu hayatı terk etmelerine ve ışığa doğru ilerlemelerine yardım etmesine izin verdi. Bununla birlikte, Marianne aynı güç nedeniyle ruh dünyasındaki düşman güçlerle de etkileşime girebilirdi. Öyleyse, korku oyunlarından hoşlanıyorsanız, The Medium, 2021’de oynayabileceğiniz en iyi Xbox Games Pass oyunlarından biridir.

Xbox Game Pass Platformları: Xbox Series X / S, Xbox One, PC

İndir: The Medium

2. Control Standard Edition

Control, 2019’da piyasaya sürülen üçüncü şahıs perspektifli bir aksiyon macera video oyunudur. Oyun PC, Xbox Series X / S, PS4, PS5, Nintendo Switch ve Luna için mevcuttur. Neyse ki, Kontrol Xbox Game Pass’e de dahildir, yani Xbox Game Pass Ultimate aboneliğine sahip Xbox ve PC oyuncuları oyunu satın almadan indirebilir.

Remedy Entertainment’s Control, küçük kardeşi Dylan’ı arayan Jesse Faden’in hikayesini anlatıyor. Jesse, arayışında bu dünyaya başka bir boyuttan girmeye çalışan bir varlığa karşı çıkmak zorundadır. Aksiyon, hikaye, müzik ve trippy klipleri, Control’ü şu anda oynayabileceğiniz en iyi Xbox Game Pass oyunlarından biri yapar.

Xbox Game Pass Platformları : Xbox Series X / S, Xbox One, PC
İndir: Control Standard Edition

3. Yakuza Remastered Collection

Saga’s Yakuza, tüm zamanların en iyi Japon video oyun serilerinden biri olarak kabul edilir. Yakuza serisinin Beat Em ‘Up formatı, serideki her video oyununu inanılmaz derecede eğlenceli hale getiriyor.

Yakuza’da düşmanlarla göğüs göğüse mücadele asla unutamayacağınız bir şey. Dürüst olmak gerekirse, Yakuza serisi, gelecek tüm Beat Em ‘Up video oyunları için bir dönüm noktası oluşturuyor. Dahası, Yakuza’daki aksiyon-macera ve açık dünya unsurları, oyuna daha fazla esneklik kazandırıyor.

Yakuza 3, 4 ve 5’i içeren Yakuza Remastered Collection’ın, 2021’de Xbox Game Pass Ultimate aboneliğiyle ilgili en iyi şeylerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Xbox Game Pass Platformları : Xbox Series X / S, Xbox One, PC
İndir: The Yakuza Remastered Collection

4. Gears 5 Game Of The Year Edition

Gears 5, The Coalition tarafından geliştirilen üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Xbox Game Studios tarafından yayınlanan Gears, Gears serisinin altıncı sürümü ve Gears 4’ün devamıdır. Oyun, Xbox Series X / S, Xbox One ve PC için mevcuttur ve Xbox Game’deki en iyi oyunlardan biridir. 2021’de geçme listesi.

Gears hayranları bunu zaten biliyor, ancak Gears 5’te birçok iğrenç yaratıkla savaşacaksınız. Savaştan hikayeye, Gears 5 hakkındaki her şey harika olmaktan başka bir şey değil. Hakim silahlarınızla asit yaratıklarının beyinlerine vurmayı kesinlikle seveceksiniz. Dahası, Gears 5 çok oyunculu bir mod da sunuyor. Böylece, Gears 5 harekatını tamamladıktan sonra bile üçüncü şahıs nişancı oyununun keyfini arkadaşlarınızla birlikte çıkarabilirsiniz.

Xbox Game Pass Platformları : Xbox Series X / S, Xbox One, PC
İndir: Gears 5 Yılın Oyunu Sürümü

5. Halo: The Master Chief Collection

Xbox Game Pass hakkında konuşurken, Halo The Masterchief Collection hakkında nasıl konuşmayız? Elbette, Xbox oyuncuları Halo The Masterchief Collection’a zaten aşinadır. Bununla birlikte, çoğu PC oyuncusu için Halo hala keşfedilmemiş bir bölgedir. Bu nedenle, yeni oyuncular için Halo: The Master Chief Collection, 2021’deki en iyi Xbox Games Pass PC oyunlarından biridir.

Bilmeyenler için. Halo: The Master Chief Collection, Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODST, Halo: Reach ve Halo 4’ü içerir. Böylece, Xbox Game Pass aracılığıyla birkaç Halo oyununun keyfini çıkaracaksınız. Nihai abonelik.

Xbox Game Pass Platformları : PC

İndir: Halo The Master Chief Collection

6. ARK: Survival Evolved Explorer’s Edition

ARK: Survival Evolved, Studio Wildcard tarafından geliştirilen tarih öncesi bir açık dünya macera oyunudur. Dinozorları evcilleştirebileceğiniz devasa hayatta kalma oyunlarını seven oyuncular için Ark: Survival Evolved, 2021’deki en iyi Xbox Game Pass oyunlarından biridir. Hayatta kalma oyununun dinamik açık dünyası, keşfedilecek çok şey olduğu için sizi şaşırtmayı asla bırakmaz. ARK: Hayatta Kalma Oyunu.

Bu Xbox oyununda, kendinizi hayvanlara ve tehlikeli insanlara karşı savunmak için silahlar üretebilir ve üsler inşa edebilirsiniz. İlginç olan, hem üçüncü şahıs hem de birinci şahıs perspektiflerinde ARK: Survival Evolved oynayabilmenizdir. Dolayısıyla, bir Xbox Game Pass aboneliği satın almak için bir neden arıyorsanız, bir tane var.

Xbox Game Pass Platformları : Xbox Series X / S, Xbox One, PC
İndir: ARK: Survival Evolved Explorer’s Edition

7. DOOM Eternal Standard Edition

Bethesda’nın DOOM Eternal’ı, tüm zamanların en iyi birinci şahıs nişancı oyunlarından biri olarak kabul edilir. Oyun 2020’de Windows, Xbox One, PS4, Stadia ve Nintendo Switch için piyasaya sürüldü. Yani yeni Xbox Series Pass oyunlarından biri diyebilirsiniz.

DOOM Eternal’da çokça yapacağınız bir şey, bazı kötü iblisleri alt etmek ve onları doğrudan cehenneme göndermek. İblislere karşı mücadele etmek için, oyuncunuz bazı çılgın dövüş becerileriyle güçlü silahlar kullanacaktır. Kısacası, DOOM oyunlarını oynamadıysanız, DOOM Eternal’ın oynanışına aşık olacaksınız. Xbox Game Pass oyunları listesine gelince, DOOM Eternal en iyilerden biridir.

Xbox Game Pass Platformları : Xbox Series X / S, Xbox One, PC
İndir: DOOM Eternal Standard Edition

En İyi Xbox Game Pass Oyunları Listesi

Bunlar, 2021’de oynayabileceğiniz en iyi 7 Xbox Game Pass PC ve konsol oyunudur. Elbette, Xbox Game Pass, gelecekte başka harika oyunlar da içerebilir. Bu yüzden listeyi buna göre güncelleyeceğiz. Bu arada, bir Xbox Game Pass Ultimate aboneliği alarak bu oyunları deneyebilirsiniz.

Xbox Game Pass SSS’leri

 1. Xbox Game Pass nedir?

  Xbox Game Pass, Microsoft tarafından 2017’de başlatılan popüler bir video oyunu abonelik hizmetidir. Hizmet, Xbox One, Xbox Series X / S ve Windows için büyük bir video oyun kitaplığı sağlar. Oyuncular, aylık abonelik için ödeme yaparak çeşitli yayıncıların video oyunlarına erişebilirler.

 2. Xbox Game Pass Deneme süresi  (1 ABD Doları) Ne Kadar Sürer?

  1 ABD doları tutarındaki Xbox Game Pass Ultimate denemesi üç ay sürer. Oyuncular, Xbox Game Pass denemesi aracılığıyla inanılmaz Xbox Game Pass kitaplığına erişebilirler. Deneme süresi bittikten sonra, Xbox Game Pass Ultimate için aylık abonelik ücreti 14,99 ABD dolarıdır.

 3. Xbox Game Pass Alınır mı?

  Evet, Xbox Game Pass Ultimate aboneliği kesinlikle satın almaya değer. Bir Xbox Konsolunuz veya iyi bir Windows PC’niz varsa, Xbox Game Pass aracılığıyla birkaç video oyunu oynayabilirsiniz. Microsoft, Xbox Game Pass’e en son video oyunlarını ekleyerek kitaplığı düzenli olarak günceller.

En İyi Xbox Game Pass Oyunları konusunu sizler için derledik umarım faydalı olmuştur.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli