Sıradaki içerik:

Spotify Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

e
sv

Final Fantasy 7 Mobile Battle Royale Çıkış Tarihi ve Detaylar

13 Mart 2021 14:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Final Fantasy 7 Mobile Battle Royale Çıkış Tarihi

Final Fantasy 7 Mobile Battle Royale Çıkış Tarihi konusunu araştırdık. Kısa süre önce Square Enix, Final Fantasy VII: Android ve iOS için İlk Asker’i duyurdu. Orijinal Final Fantasy 7’den 30 yıl önce belirlenen bir mobil battle royale oyunudur. Dolayısıyla, PUBG MobileCOD Mobile gibi mobil oyunların yakında başka bir alternatif alacağını söylemek doğru olur.

Oyunun duyurulmasından bu yana, mobil oyun topluluğu yakında yeni bir battle royale oyunu alacakları için heyecanlanıyor. Square Enix, Final Fantasy mobil battle royale oyunu hakkında pek bir şey açıklamadı; ancak oyun hakkında sahip olduğumuz tüm bilgileri topladık.

Final Fantasy 7 Mobile Battle Royale Çıkış Tarihi

Square Enix’in Final Fantasy 7: The First Soldier mobil battle royale oyunu 2021’de Android ve iOS için piyasaya sürülecek. Ancak oyun için henüz belirli bir çıkış tarihi yok.

Final Fantasy 7 Mobile, çeşitli silahlara ve büyülü yeteneklere sahip hızlı tempolu bir savaş sistemi içerecek. Çok oyunculu oyunda, Solo veya üç kişilik bir takımda oynayabileceksiniz.

Üstelik oyuncular bir RPG öğesi olan canavarları yenerek oyunda seviye atlayabilirler. Fragmanda görebileceğiniz gibi, yaklaşan mobil battle royale oyunu şaşırtıcı üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanışı sergiliyor.

Oyunda, bir düşmanın saldırısını engellemek için yeteneklerinizi kullanarak kalkanlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca takım arkadaşlarınızı iyileştirmek veya binaların üzerinden atlamak için sihir kullanabilirsiniz. Bunun dışında, Final Fantasy 7 battle royale birçok başka yeteneğe sahip olacak.

Oyuncuların, oyunun RPG öğesi aracılığıyla seviye atlayarak bu yeteneklerin kilidini açabileceklerini veya yükseltebileceklerini varsaymak güvenlidir.

Final Fantasy 7 Mobile Battle Royale Hikayesi

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Final Fantasy 7 mobil battle royale, Final Fantasy VII’nin bir öncesidir. Oyun, orijinal oyunun olaylarından 30 yıl önce belirlendi.

Shinra Electric şirketi, askeri hünerini artırmak için bir asker programı başlatır. Her askerin yeteneklerini birbiriyle karşılaştırarak test eder; böylece bize çok oyunculu bir battle royale formatı sağlıyor.

Şu anda, yaklaşan en iyi mobil oyunlardan biri olan Final Fantasy 7: The First Soldier hakkında tüm bildiğimiz bu kadar  ancak, Square Enix oyunun gelişimi hakkında daha fazla bilgi yayınladığında gönderiyi güncelleyeceğiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli