Sıradaki içerik:

En İyi Discord Botları

e
sv

Fortnite Bedava Skin Nasıl Alınır?

02 Mart 2021 13:16
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite Bedava Skin Nasıl Alınır?

Fortnite bedava skin nasıl alınır?  konusunu sizler için derledik. Karakterleri yönlendirmeye dair oyunlar arasında yer alarak; aksiyon türünde sayılan bu uygulama, herkesin beklentilerini karşılayacak yöndedir.

Hem uzun süreli maceralara atılım yapmak isteyenler hem de var olan karakterlerini farklı bir görünüme kavuşturma amacı güdenler için Fortnite etkili bir oyun olarak görülmektedir. Bu tipteki oyunlarda yer alan kişilerin silah ya da skin dahilinde ödeme yaparak; oyunu daha da zevkli bir hale getirmeleri durumu söz konusu olabilmektedir.

Kostümlere ulaşma konusunda ücretsiz bir yolu da izleyecek olan oyuncuların, bu sayede de istedikleri oyun hazzına ulaşmalarına dair bir durum da açığa çıkabilecektir. Fortnite bedava skin konusunda da oyuncuların farklı yollar izlemeden hedeflerine ulaşmaları durumu ortaya çıkıyor.

Genel olarak PUBG oyunundan sıkılarak daha da heyecan dolu uygulamalara yönelen kişilerin ilk tercihi olarak Fortnite Battle Royale yer almaktadır. Epic Games altında var olan bu oyunun yükselişi her ne kadar devam etse de son zamanlarda ortaya atılan bir haber de oyuncularda memnuniyet yaratan bir konu oldu. Twitch Prime ile anlaşma imzalayan Epic Games;  kullanıcılarına özel olarak yeni bir paket meydana getirdi. Bu paket doğrultusunda özel kostümlere sahip olmak mümkün oluyor.

Bu paketin içerisinde özel bir Havoc kostümünün yanı sıra bir adet back Bling, Slipstream Glider ve 4 farklı Twitch emote unsuru yer alıyor. Fortnite bedava skin paketini son derecede basit bir şekilde temin etmek de mümkün olabiliyor.

Fortnite Bedava Skin Nasıl Alınır?

 • İlk olarak Amazon hesabı oluşturmanız gerekiyor. Öte yandan Fortnite bedava skin için Twitch ve Fortnite hesaplarınızın da olması gereklidir.
 • Epic Games sitesine girerek; Twitch Prime’ı etkinleştirmek gerekiyor. Bununla beraber Twitch ile Amazon hesabını da eşleştirmek gerektiği ifade ediliyor.
 • Oyun oynanan Epic Games hesabıyla Twitch hesabının da eşleştirilmesi sonrasında da yayın platformuna geçiş yapılması gerekiyor. Bu süre zarfında da tekrardan bu işlemlerin gerçekleştirildiğini Epic Games sitesinden onaylayarak; Fortnite Twitch paketini elde etmek gibi bir sonuca ulaşmak da mümkün olabiliyor.

Fortnite Bedava Skin Nasıl Alınır? konusunu sizler için derledik umarım faydalı olmuştur.

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli