Sıradaki içerik:

Fortnite Bedava Skin Nasıl Alınır?

e
sv

GeForce Now Bedava Premium Hesap Alma

02 Mart 2021 13:23
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GeForce Now Bedava Premium Hesap Alma

GeForce Now Bedava Premium Hesap Alma konusunu araştırdık. Oyunların sürekli olarak yenilerinin eklenmesi sistem gereksinimlerinin de sürekli olarak güncellenmesine neden oluyor.

Maksimum performansı sağlamak adına yüklü giderlerden kurtulmak adına da Nvidia’nın yeni bir girişimi kendini gösteriyor. Oyuncuların kendi bilgisayar sistemlerini kullanmayarak; bulut oyun servislerinden yararlanmalarına olanak tanıyan GeForce Now desteğini ortaya koyuyor. Ancak bu hizmetlerden faydalanma konusunda da belirli bir ücret açığa çıkabiliyor.

GeForce Now ücretsiz Premium hesap alma konusunda da masraf yapmadan oynama taktikleri bulunuyor. Son zamanlarda revaçta olan bu servisten yararlanarak; standart ücretlerden kurtulma şansını elde etmeleri durumu da görülebiliyor. Kısıtlamalara maruz kalmadan her oyuna rahatça ulaşmada bu imkanı kullanabilirsiniz.

GeForce Now Ücretsiz Üyelik Alma

Firmaların oyunlara dair desteği daha da farklı bir şekilde görülebiliyor. Hizmetlerin beraberce çalışması konusunda ek bir programa gerek duyulduğu da ifade edilebilmektedir. GeForce Now da tam olarak böyle bir uygulama olarak öne çıkmaktadır. Satın alınan ya da farklı şekillerde temin edinen her oyunu bilgisayarın özellikleri ne olursa olsun açabilme konusunda GeForce Now ücretli bir destek veriyor.

Ancak GeForce Now bedava Premium hesap alma yollarıyla da bu durumu rahatlıkla halledebilmeye dair hareket etmek de mümkün olabiliyor. Son derecede popüler olan oyunlara oldukça basit bir şekilde erişme desteği veren bir yapıda olmasıyla da biliniyor.

2021 Bedava GeForce Now Premium Hesapları

GeForce Now ilk üç ay ücretsiz bir biçimde kullanılmasından sonra sınırlamaları ortaya koyuyor. Bu deneme sürecinin tamamlanmasıyla birlikte GeForce Now bedava Premium hesap alma işlemini gerçekleştirmek gerekiyor.

Premium bedava hesaplara erişmek adına birilerinin kullanıcı adı ve şifresini edinmek yeterli olacaktır. Oyuncuların Steam ve Epic Games oyunlarına ulaşmaları noktasında da istediklerini elde etmeleri görülebilecektir. Sınırsızca arzu ettikleri oyunlara ulaşmaları hususunda da gereken kriterlere sahip bir şekilde sonuç almaları durumu da yaşanabilecektir.

Bir üyenin ödemesini sağladığı bu hesaplara ulaşarak; giriş yapmak GeForce Now imkanlarından yararlanma konusunda etkin oluyor. En iyi oyunlara gerekli kalitede erişme hususunda da önemli bir yerde bulunuyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli