Sıradaki içerik:

Play Store’da Yeni Kötü Amaçlı Yazılım Keşfedildi!

e
sv

GTA 5 Online Para Kazanmanın En Hızlı Yolları

13 Nisan 2021 14:51
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GTA 5 Online Para Kazanmanın En Hızlı Yolları

GTA 5 Online Para Kazanmanın En Hızlı Yolları konusunu sizler için derliyoruz. Grand Theft Auto Online, oyuncuların birçok harika şey yapabileceği devasa bir evrendir. Bununla birlikte, GTA 5 Story modu ile karşılaştırıldığında, GTA Online, oyuncuların daha fazla para kazanmasını gerektirir. Ne yazık ki, yeni oyuncular çoğunlukla GTA Online’da para kazanmanın hızlı ve kolay yollarının farkında değiller.

GTA Online, oyunda para kazanmak için çeşitli etkinlikler sunar. Örneğin, size cömert miktarda para kazandırabilecek kumarhaneler, yarışlar ve diğer etkinlikler var. Daha fazla oyun içi para birimi, oyuncuların diğer şeylerin yanı sıra şaşırtıcı çatı katları olan en hızlı GTA 5 arabalarını satın almalarına olanak tanır. Bu nedenle, 2021’de GTA Online’da para kazanmanın farklı yollarını anlatacak bir rehber bulduk. Yani, daha fazla uzatmadan başlayalım.

GTA 5 Online Para Kazanmanın En Hızlı Yolları

“GTA 5 Online’da nasıl milyonlar kazanılır?” Oyuna başlarken her yeni GTA Online oyuncusunun merak ettiği şey budur. Peki, bu oyunculardan biriyseniz, cevabınız şu şekildedir:

1. Soygunlar: GTA 5 Online’da Para Kazanmanın En Hızlı Yolu

Kesinlikle, Heists, GTA 5 Online’da para kazanmanın en hızlı ve kolay yoludur. Oyun birden fazla soygun sunuyor ve oyuncular hepsine arkadaşlarıyla birlikte katılabilir. Elbette, soygun için kurulum maliyeti de yüksek olabilir, ancak bunları tamamlamanın ödülü ceplerinizi anında doldurabilir.

Örneğin, en popüler ‘Pasifik Standardı soygunu’ yaklaşık 100.000 dolarlık kurulum maliyeti gerektirir. Ancak, işi verimli bir şekilde tamamlarsanız, siz ve arkadaşlarınız 500.000 $ (Kolay zorluk), 1 Milyon $ (Orta zorluk) ve 1.25 Milyon $ (Zor zorluk) kazanabilirsiniz.

Bunun dışında, birçok başka soygun size GTA 5 Online’da oldukça kolay bir şekilde çok para kazandırabilir. Çoğunlukla, tüm GTA 5 Online soygunlarıyla ilgili güncellemeleri almak istiyorsanız, Lester Crest iletişim noktasıdır.

2. Özel ve Araç Kargosu

Tabii ki, Özel ve araç kargosundan para kazanmak için bir CEO olmanız ve bir ofis ve depoya sahip olmanız gerekir. Ancak Kargo işi, GTA Online’da para kazanmanın en hızlı yollarından biridir. Oyuncular, Özel Kargo ile her saat başı 300.000-500.000 ABD Doları arasında kolayca kazanabilirler. Dahası, büyük soygunlar arasında Cargo’nun üstesinden gelebilmenizdir.

Special ve Vehicle Crago’yu kullanmaya başladığınızda işler oldukça basitleşecek. Örneğin, Araç Kargosu için, çalıntı araçları deponuzda saklamanız gerekir. Ardından, işin devam etmesi için bu araçları satmanız gerekiyor.

3. Gunrunning / Motosiklet Kulübü

Silah kaçakçılığı işi, oyuncuların silah ticaretine başlamak için bunker satın almalarına izin verir. Ticarete başlamak için oyuncuların kendilerini CEO veya VIP olarak kaydetmeleri gerekir. Dahası, bu iş oyuncuların araçları depoladıkları Mobil Operasyon Merkezi’ni satın almalarına da izin veriyor. Aynı yer, araçları ve silahları araştırmak ve değiştirmek için de kullanılıyor.

Ardından, GTA Online’da Motosiklet Kulübü görevimiz var. Görünüşe göre, oyuncular diğer oyuncuları işe alarak ve MC başkanı olarak kendi motosiklet kulüplerini oluşturabilirler. Tüm bunları yapmak için önce oyuncuların Maze Bank Foreclosures web sitesinden bir kulüp binası mülkü satın almaları gerekir. Her şey ayarlandıktan sonra, oyuncular MC’yi her türlü yasadışı ürünü tedarik etmek ve iyi para kazanmak için kullanabilir, bu da onu GTA Online’da para kazanmanın en hızlı yollarından biri haline getirir.

4. VIP Çalışması

GTA Online oynayarak uzun saatler geçirmeyi seviyorsanız, VIP çalışması para kazanmanın en iyi yollarından biri olabilir. VIP veya CEO olarak kaydolduktan sonra, etkileşim menüsünden VIP işlerini bulabilirsiniz. Special ve Vehicle Cargo’dan farklı olarak, oyuncular sadece davetli oturumlar aracılığıyla VIP çalışmalarına katılabilirler. Bununla birlikte, bazı kooperatif işleri ücretsiz modda tamamlamak istiyorsanız, 2021’de GTA Online’da para kazanmanın en kolay yöntemlerinden biridir.

5. Zaman Denemeleri

Zaman Denemeleri, ücretsiz modun bir parçası olarak GTA 5 Online’da mevcuttur. Amaç, kısa yarışlara katılmak ve para ve itibar kazanmak için kazanmaktır. Çevrimiçi GTA 5’te para kazanmak için diğer işlerle karşılaştırıldığında , Zaman Denemelerini bulmak oldukça kolaydır. Dahası, bazı yarışlar size inanılmaz bir meblağda 50.000 $ ödül veriyor, tabii ki yarışı kazanırsanız. Dolayısıyla, GTA 5’te araçları kullanmakta iyiyseniz, Zaman Denemeleri, GTA Online’da para kazanmanın hızlı yollarından biridir.

GTA 5 Online Para Kazanma Hilesi

GTA 5 Online’da hızlı para kazanmanın en iyi yolları bunlar. Elbette, diğer işler de GTA Online’da size biraz para kazandırabilir. Ancak listede belirtilenler daha karlı. GTA Online’da milyonlar kazanmak çocuk oyuncağı değildir, bu nedenle GTA Online’da lüks bir sanal hayat yaşamak istiyorsanız çok çalışmaya başlasanız iyi olur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli