Sıradaki içerik:

En İyi Linux Oyunları 2021

e
sv

Mobil Cihazlar İçin En İyi GTA Oyunları

04 Mayıs 2021 17:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mobil cihazlar için en iyi gta oyunları

Mobil cihazlar için en iyi gta oyunları, Hiçbir oyuncu GTA oyunlarının kalplerinde özel bir yere sahip olduğu konusunda hemfikir olamaz. Rockstar, Grand Theft Auto ile açık dünya oyunlarında devrim yaratırken diğer büyük stüdyolar için bir dönüm noktası oluşturdu.

Şu an itibariyle, tüm zamanların en başarılı GTA oyunu serinin beşinci sürümü olan Grand Theft Auto 5’tir. Oyun 2013’te piyasaya sürüldü ve tüm zamanların en iyi video oyunlarından biri olarak kabul edildi. Aynı nedenle, mobil oyuncular Rockstar’dan mobil platformlar için GTA 5’i piyasaya sürmesini istiyorlar.

Eh, halihazırda mobil cihazlarda oynanabilen başka GTA oyunları da var. Ve bu makale sayesinde, Android ve iOS’ta oynayabileceğiniz her GTA oyunundan hemen bahsederek çok zaman kazanacağız. Mobil cihazlar için en iyi gta oyunları konusuna bir bakalım.

Mobil Cihazlar İçin En İyi 6 GTA Oyunu

S.NOMobil için GTA OyunlarıFiyat
1Grand Theft Auto: Vice CityABD (4,99 ABD doları), INR (121)
2Grand Theft Auto San AndreasABD (6,99 ABD doları), INR (182)
3Grand Theft Auto IIIABD (4,99 ABD doları), INR (121)
4Grand Theft Auto: Çin Mahallesi SavaşlarıABD (4,99 ABD doları), INR (121)
5Grand Theft Auto: Liberty City HikayeleriABD (6,99 ABD doları), INR (182)
6Grand Theft Auto 5ABD (14,99 $ / ay) INR (699 / Ay)

1. Grand Theft Auto: Vice City

Grand Theft Auto: Vice City, oyuncuların 2020’de oynamaktan hâlâ keyif aldığı efsanevi oyunlardan biridir. Vice City’nin hikayesi, Tommy Vercetti olarak oynadığınız 1986 Miami’de geçiyor. Görevleri tamamlayarak, diğer suçlulardan güç alarak şehirdeki en güçlü suç lordu olmaya yaklaşıyorsunuz.

Vice City o kadar eşsiz ve efsanevi bir oyun ki, oyunu nostaljik hissetmek için hala dizüstü bilgisayarlarında oynayan GTA Hayranları var. Ancak çoğu oyuncu, GTA Vice City’nin mobil versiyonunun hem Android hem de iOS için mevcut olduğunu bilmiyor.

Mobil versiyon Vice City’nin grafikleri neredeyse PC versiyonuna benziyor ve bu oldukça harika. Cep telefonunuzda aynı görevleri yapacak ve Vice City’nin tüm hikayesini tamamlayacaksınız.

Tür: Arcade (Çevrimdışı)
Boyut: 1.5GB
Fiyat: ABD (4.99 $), INR (121)
İndir: iOS , Android

2. Grand Theft Auto: San Andreas

Vice City’den sonra GTA San Andreas, Grand Theft Auto serisini farklı bir seviyeye taşıyan oyundu. GTA San Andreas, sağlık kazanmak için yüzme, alışveriş ve hatta yemek yeme gibi birçok benzersiz özellik sundu. Vice City gibi, San Andreas da bugüne kadar oyuncuların kalbine yakın.

Zaten bilmiyorsanız, GTA San Andreas’ın Android ve iOS’ta da oynanabileceğini duyduktan sonra şaşıracaksınız. Gerçekten de, oyun diğer popüler mobil oyunlar gibi oynamak için ücretsiz değil  Bununla birlikte, PC’mizde oynadığımız oyunun aynısı olduğu için, GTA San Andreas’ı mobil cihazlara almak için küçük bir bedel ödemek o kadar da kötü değil.

Tür: Arcade (Çevrimdışı)
Boyut: 2.6GB
Fiyat: ABD (6.99 $), INR (182)
İndir: iOS , Android

3. Grand Theft Auto III

Grand Theft Auto 3, 1999 GTA 2’den sonraki ana girişti. Oyun New York’ta geçiyor ve kız arkadaşından intikam almak isteyen Claude’un hikayesini anlatıyor. Hikayenin kahramanı kendisini tehlikeli çetelerle karıştırıyor, böylece bize oyunda keşfetmemiz için harika bir hikaye veriyor.

Bildiğiniz gibi, Rockstar Games 2001’de GTA III’ü piyasaya sürdü, bu yüzden grafiklerini PUBG Mobile gibi diğer en yeni mobil oyunlarla karşılaştırmayın. Grand Theft Auto oyunlarının benzersiz satış noktası hikaye ve aksiyondur ve bu konuda oyun sizi hayal kırıklığına uğratmaz.

Tür: Arcade (Çevrimdışı)
Boyut: 1.3GB
Fiyat: ABD (4.99 $), INR (121)
İndir: iOS , Android

4. Grand Theft Auto: Çin Mahallesi Savaşları

Chinatown Wars, mobil platformları göz önünde bulundurarak geliştirilen Grand Theft Auto oyunlarından biridir. Oyun 2009’da Nintendo DS ve PlayStation Portable için 2009’da çıktı. Ardından, bir yıl sonra, 2010’da GTA: Chinatown Wars, iOS platformu için ve son olarak 2014’te Android ve Fire OS için piyasaya sürüldü.

GTA Çin Mahallesi Savaşları’nda suçlulara karışırken babasının ölümüyle ilgili gerçeği ortaya çıkaran genç Triad Huang Lee’nin hikayesini takip ediyorsunuz. Diğer GTA oyunlarındaki birinci şahıs görüşünün aksine, Chinatown Wars, tepeden tamamen dönebilen kamerayı kullanıyor. Ayrıca, istediğiniz her şeyi yapmanıza izin veren en iyi açık dünya oyunlarından biridir, bu da sokaklarda para kazanmak için birçok çirkin şey yapacağınız anlamına gelir.

Tür: Arcade (Çevrimdışı)
Boyut: 0,92GB
Fiyat: ABD (4,99 $), INR (121)
İndir: iOS , Android

5. Grand Theft Auto: Liberty City

Grand Theft Auto 3 oynadıysanız, oyunun bir ön filmi olan GTA: Liberty City Stories’i gerçekten kaçıramazsınız. Liberty City Stories, ilk olarak Ekim 2005’te PlayStation Portable için özel olarak piyasaya sürüldü. Ancak, oyun sırasıyla 2015 ve 2016’da iOS ve Android’de yolunu buldu.

Bu oyun GTA III’ün bir öncüsü olduğundan, oyunda çok sayıda tanıdık yüz göreceksiniz. Başlangıç ​​olarak, Toni Cipriani’nin hikayesini ve GTA 3’te olduğu suçluya dönüşürken nasıl mücadele ettiğini takip ediyor. Oyun 1998’de, New York merkezli kurgusal bir şehir olan Liberty City’de geçiyor. Ayrıca, Liberty City Stories’in başarısı, GTA: Vice City Stories olan Grand Theft Auto: Vice City’nin ön bölümünün yolunu açtı. Yani, mobil cihazlarda GTA oyunları oynamak istiyorsanız, o zaman denemeye değer olan budur.

Tür: Arcade (Çevrimdışı)
Boyut: 2GB
Fiyat: ABD (6,99 $), INR (182)
İndir: iOS , Android

6. Grand Theft Auto 5

Evet, Microsoft’un Xbox Game Pass sayesinde Android akıllı telefonunuzda GTA 5’i çok iyi oynayabilirsiniz. Tabii ki, diğer GTA oyunları gibi doğrudan Google Play Store’dan indiremezsiniz. Ancak, Microsoft’un Bulut hizmeti aracılığıyla Android’de çok oynayabilirsiniz.

Son zamanlarda Microsoft, Rockstar’ın GTA 5’ini Xbox Game Pass’te geri getirdi. Bununla birlikte oyun, Cloud Beta hizmetinde de mevcuttur. Ancak, oyunu cep telefonunuzda oynamak için bir Xbox Game Pass aboneliği satın almanız gerekir.

Tür: Çevrimdışı ve Çevrimiçi
Maliyet: 14,99 $ / Ayda 10,99 £ (Xbox Game Pass Aboneliği)
Boyut: NA (Bulut aracılığıyla Oynanabilir)
İndir: Xbox Game Pass Uygulaması

Android ve iOS İçin GTA Oyunları

Bunlar şu anda indirip oynayabileceğiniz mobil cihazlar için GTA oyunları. Ayrıca, yakın zamanda Play Store veya App Store’da Grand Theft Auto 5 şuanda mevcut değil yakın zamanda çıkacaktır.

Mobil cihazlar için en iyi gta oyunları konusunu sizler için derledik umarım sizlere faydalı olmuştur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli