Sıradaki içerik:

Torrentleri Anonim Olarak İndirme ve İP Gizleme

e
sv

İPhone ve Android için Tuhaf Oyunlar

09 Nisan 2021 15:30
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İPhone ve Android için Tuhaf Oyunlar

İPhone ve Android için Tuhaf Oyunlar konusunu sizler için araştırdık. Android ve iOS için bazı garip oyunlar keşfetmek istiyorsanız, bu liste tam size göre. Bu oyunlar her şey gibi zamanınızı boşa harcayacak ve muhtemelen bunlardan birine ya da çoğuna bağlanacaksınız. Güvenle söylüyorum çünkü bu oyunlar telefonumda var ve bazılarını oynamayı bırakamıyorum.

Bu listede size Android ve iOS’ta indirebileceğiniz en aptal oyunlardan bazılarını vereceğim. İşte Android ve iOS için şu anda alabileceğiniz ve biraz zaman öldürmeye başlayabileceğiniz en garip 10 oyun.

İPhone ve Android için Tuhaf Oyunlar

 1. Doofus Drop
 2.  Weird Guys
 3.  Daddy Long Legs
 4. S.M.T.H.
 5. Places I’ve Pooped

1- Doofus Drop

Tam hızda bir çöp tenekesine bisikletle at, bisikleti enkaza çevir ve daha ileri gitmek için osururken uçurumdan düş. Doofus Drop’u tanımlayabileceğim en basit yol budur. Bu, aptal oyunlar ve tuhaf oyunlar kategorisinde tatmin edici bir tatlı noktada karışıyor.

Bununla birlikte, Doofus Drop garip bir şekilde bağımlılık yapan bir oyundur ve osuruk zamanlamanızı mükemmelleştirmek için saatler harcayabilirsiniz. Android ve iOS için kullanılabilir.

Google Play’de Doofus Drop – Doofus Drop App Store’da

2. Weird Guys

Adından da anlaşılacağı üzere Weird Guys, garip adamlarla ilgili bir oyundur. Oyun olabildiğince basit. Gökyüzünde asılı bir çiçek var ve o çiçeği almak için her yerden tuhaf adamlar çıkıyor. Tek yapmanız gereken garip adamlara dokunarak onları madeni paraya çevirmek, çiçeğe yükseltmek için bozuk paraları kullanmak ve daha garip adamları çekmek için çiçeği kullanmak.

Yine, bu tuhaf ve aptalca bir oyun ama başladığınızda biraz zaman harcayacaksınız. Weird Guys’ı Android ve iOS’ta edinebilirsiniz. Son cümlenin tuhaf olduğunu düşünüyorsanız, aşağıdaki indirme düğmelerine göz atın.

3. Daddy Long Legs

Bu oyunda, oyuncunuz son derece uzun bacaklı bir örümcek ve onu yürümek zorundasınız. Öfkeyi bırakmak senin işinse, bu oyundan uzak dursan iyi olur, yoksa telefonunu sonsuza dek savurursun. Bu oyunda hoşlanmadığım tek şey, her çöküşünüzde gösterdiği tonlarca reklam. Ancak, reklamlardan kurtulmak için her zaman tek seferlik bir ücret ödeyebilirsiniz. App Store ve Play Store’da ücretsiz olarak mevcuttur.

App StoreGoogle Play

4. S.M.T.H.

Bunu daha önce duymuş olabilirsiniz. SMTH veya Send Me To Heaven, telefonunuzu kelimenin tam anlamıyla cennete gönderen veya en azından deneme şansı veren bir oyundur. Amaç, uygulamayı açmak ve telefonunuzu gökyüzüne fırlatmaktır. Ne kadar yüksek atarsanız, puan o kadar yüksek olur. Lider panosunda listelenen diğer oyunculara karşı rekabet edebilirsiniz.

İşin iyi yanı, muhtemelen ilk önce sizinkini kırdıktan sonra, telefonları yakalamakta profesyonel olacaksınız. SMTH, Android’e özeldir ve Google Play Store’dan edinebilirsiniz.

5. Places I’ve Pooped

Arkadaşlarınızla oynamak için eğlenceli oyunlar arıyorsanız, bu onu tamamen yeni bir seviyeye taşır. Pooped Ettiğim Yerler, rahatladığınız her yere bir iğne koymanıza olanak tanır. Sadece bu değil, arkadaşlarınız “bir bölgeyi işaretlediğinizde” bir bildirim alır ve aynı şeyi yaptıklarında siz de bildirim alırsınız.

Oyunun ana fikrinin kapsamlı tuvalet haritaları yapmak mı yoksa iPhone için garip oyunlardan biri mi olduğunu söyleyemem. Bununla birlikte, bu bir iOS’a özeldir ve reklamları kaldırmak için bir kerelik uygulama içi satın alma ile birlikte gelir.

Android ve iOS İçin Tuhaf Oyunlar

Bu listeyi hazırladım çünkü insanlardan Subway Surfers ve Classic yılan oyununun oynadıkları en tuhaf oyun olduğunu söylemelerinden bıktım. O zamanlar oynanabilecek en iyi oyunlar arasındayken, bu liste Android ve iOS için günümüzün tuhaf oyunlarını sayıyor.

Biz bu tuhaf mobil oyunları aradık ama daha çok eğlenceli gibi görünüyorlar. Bunlar, sıkıldığınızda oynayabileceğiniz komik iPhone oyunları ve tuhaf oyunlardan bazıları.

Burada kaçırdığımız oyunlar olduğunu düşünüyorsanız, yorum yapın ve yeterince çılgınsa buraya ekleyelim. Sizler için derlediğimiz bu makalemizde Android ve iOS İçin En İyi Tuhaf Oyunları derledik umarım sizlere faydalı olmuştur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli