Sıradaki içerik:

Call of Duty Mobile Alcatraz Haritası Geri Gelecek Mi?

e
sv

League Of Legends Wild Rift Çıkış Tarihi ve Detaylar

12 Mart 2021 22:38
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

League Of Legends Wild Rift Çıkış Tarihi

League Of Legends Wild Rift Çıkış Tarihi konusuna göz atıyoruz. Riot Games’in League of Legends, tüm zamanların en iyi espor oyunlarından biridir. Oyun yalnızca Microsoft Windows, macOS ve Macintosh işletim sistemlerinde kullanılabilir.

Ancak 2019’da Riot, çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası (MOBA) video oyununun mobil limanı olan League of Legends: Wild Rift’i duyurarak oyun topluluğunu şaşırttı. O zamandan beri, mobil oyuncular League of Legends Wild Rift çıkış tarihini öğrenmek için sabırsızlanıyor.

LOL: Wild Rift’in küresel sürümünden önce Riot Games, League of Legends Wild Rift Açık Beta’yı daha fazla bölgeye genişletmeyi planlıyor. Bu yüzden hayranların League of Legends: Wild Rift’i ne zaman oynayacaklarını anlamaları kafa karıştırıcı.

Şanslısınız çünkü bu yazıda en çok beklenen gelecek mobil oyunlardan biri hakkında bilmeniz gereken her şeyden bahsettik.

League Of Legends Wild Rift Çıkış Tarihi

Riot, League Of Legends: Wild Rift için resmi bir çıkış tarihi yayınlamadı. Ancak geliştiriciler, belirli ülkelerde oyun için zaten açık beta başlattı. Bu nedenle, League of Legends: Wild Rift’in 2021’in sonunda tüm dünyada yayınlanacağını varsaymak güvenlidir.

Başlangıçta, Riot, League of Legends Mobile’ı Ekim 2019’da duyurduğunda, stüdyo onu 2020’de piyasaya sürmek istedi. Ne yazık ki, geliştiriciler, devam eden COVID-19 salgını nedeniyle sürümü ertelemek zorunda kaldı.

League Of Legends Wild Rift Beta

Riot Games, geçtiğimiz yıl Eylül ayında League of Legends: Wild Rift için kapalı betayı başlattı. Kapalı beta, Filipinler, Endonezya, Malezya, Singapur ve Tayland’da mevcuttu.

Bir ay sonra, Ekim 2020’de League of Legends Wild Rift Açık Beta, Japonya, Güney Kore ve yukarıda belirtilen ülkelerde kullanıma sunuldu.

Son olarak, Aralık 2020’de LOL: Wild Rift açık beta, Avrupa, Vietnam, Okyanusya, Kuzey Afrika, Rusya, Tayvan, Türkiye ve Orta Doğu gibi bölgeleri kapsayacak şekilde genişletildi.

Dahası, Riot Games, League of Legends Mobile açık betasının 29 Mart 2021’de Kuzey ve Güney Amerika için yayınlanacağını doğruladı. Böylece, Birleşik Devletler’deki League of Legends hayranları sonunda Wild Rift’i deneyebileceklerdi.

Wild Rift Oynanışı ve Şampiyonlar

Wild Rift, oynanış açısından League of Legends’a oldukça benzeyecek. Oyuncular, düşman güçlerini yenmek için farklı şampiyonları ve kendi bölgelerini kontrol etmek için şampiyonlarını kontrol edecek.

Oyun, oyuncuların ekrandaki düğmeler aracılığıyla erişebilecekleri birden fazla şampiyon yeteneğine sahiptir. Dahası, yarı kilitli kamera işlevi, oyuncuların kamera görüntüsünü kaydırmasına olanak tanır. Bu, oyuncuların görüş alanlarının ötesindeki alanları keşfetmelerini sağlayacaktır.

Tabii ki Wild Rift, küresel olarak piyasaya sürülmeden önce oyun ve kontroller açısından bazı büyük değişikliklerden geçecek.

Riot, Wild Rift için çok sayıda League Of Legends PC şampiyonunu onayladı. Wild Rift şampiyonları listesinde Ahri, Akali, Miss Fortune, Ashe, Corki, Darius, Ramus, Draven, Garen, Jax, Janna, Jarvan, Kai’Sa, K / Da, Katarina, Seraphine, Kennen, Lee Sin, Lulu, Tristiana, Amumu, Dr. Mundo, Singed, Sona, Teemo, Varus, Wukong ve daha fazlası.

League of Legends: Wild Rift Gereksinimleri

League Of Legends Mobile’ı Android veya iOS’ta umutsuzca denemek isteyen oyunculardan biriyseniz, aşağıda League of Legends Wild Rift Gereksinimleri verilmiştir:

Android (Minimum)

İşletim Sistemi: Android 5 veya üzeri
RAM: 2 GB
CPU: 1,5 GHz dört çekirdekli (32 bit veya 64 bit)
GPU: Mali-T860

iOS (Minimum)

İşletim Sistemi: iOS 10 veya üzeri
RAM: 1 GB
CPU: 1,4 GHz çift çekirdekli (Apple A8)
GPU: PowerVR GX6450

League of Legends: Wild Rift’in makul minimum özelliklerine bakıldığında, oyunu çalıştırmak için yeni bir amiral gemisi akıllı telefona yatırım yapmak zorunda kalmayacağınız açık.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli