Sıradaki içerik:

Yemek Sepeti hacklendi!

e
sv

Nobody Saves The World Çıkış Tarihi ve Detaylar

30 Mart 2021 14:19
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nobody Saves The World Çıkış Tarihi

Nobody Saves The World Çıkış Tarihi, DrinkBox stüdyosunun yaklaşmakta olan aksiyon rol yapma oyunu. Guacamelee serisiyle de tanınan geliştirici, Microsoft’un ID @ Xbox Showcase sırasında Kimsenin dünyayı kurtarmadığını açıkladı.

Yaklaşan bu RPG’nin en tanınan unsuru, Final Fantasy’den ilham alan taktik oyun olacak. Bu arada oyun hakkında şimdiye kadar ortaya çıkan diğer tüm bilgilerden de bahsedelim.

Nobody Saves The World Çıkış Tarihi

Nobody Saves The World için resmi bir çıkış tarihi açıklanmadı. Bununla birlikte, DrinkBox Studio, bu alternatif aksiyon RPG’sini 2021 yazının sonunda piyasaya sürmeyi hedeflediklerini belirtti.

Desteklenen platformlar

Nobody Saves The World, piyasaya sürüldüğünde PC, Xbox One ve Xbox Series X’te çalışacak . Oyun, PC ve konsol için Xbox oyun kartında da mevcut olacak. Başlatıldığında, oyun Steam’de ve Microsoft mağazasında mevcut olacaktır.

Oynanış

Oyunda oyuncular, biçimsiz beyaz bir karakter olan “Nobody” karakterini kullanacaklar. Nobody, görünüşe göre kayıp olan güçlü bir büyücünün çırağı değildir. Nobody Saves The World’un  konusu, canavarlar, vahşi hayvanlar ve diğer tehlikeli yaratıkların başına bela olan bir dünyanın etrafında dönüyor. Guacamelee’nin yaratıcılarından yaklaşan aksiyon RPG’si hakkında her şey ortaya çıktı.

Bu göz korkutucu görevi başarmasına yardım etmek için Kimse sihirli bir değnek kullanmıyor. Bu sihirli değnek, oyunun ilerleyişi boyunca Kimsenin pek çok form edinmesine yardımcı olmayacak. Dahası, Hiç kimse çeşitli biçimlerden belirli saldırı ve savunma yetenekleri elde edemez.

Ek olarak, oyunun diğerlerinin yanı sıra bir at, bir fare de dahil olmak üzere 18 farklı formu vardır. İlginç bir şekilde, oyuncular oyun ilerledikçe görevlerinden edindikleri farklı yetenekleri karıştırıp eşleştirecekler. Bir teçhizat sistemi, oyuncuların her oyun tarzına daha iyi uyması için çeşitli yeteneklerin bir karışımını yapmalarına izin verecektir.

Nobody Saves The World oyunu için şimdilik anlatacaklarımız bu kadar. Umarım sizlere faydalı olur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli