Sıradaki içerik:

CS:GO Bedava Kasa Alma

e
sv

PSN Bedava Oyun Kodları Nasıl Alınır?

01 Mart 2021 16:19
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PSN bedava oyun kodları

PSN bedava oyun kodları konusunu araştırdık. PlayStation oyunlarına ilgi duyarak, tercih eden oyuncuların yüksek ücretler ödeyerek; yeni oyunlara sahip olabilmeleri söz konusudur. PSN kodları kullanılarak bu masrafların en aza indirgenmesinin yanında herhangi bir ücret ödeme durumunun ortadan kalkması durumu da yaşanabilir.

PSN kodunun olmaması halinde de var olan etiket fiyatından söz konusu ürünlere ulaşma durumu ortaya çıkmaktadır. Bunun önüne geçmek adına PSN bedava oyun kodları herkesin yöneldiği konumda bulunmaktadır. Bu şansa sahip olmak için kampanyaları ve indirim dönemlerini takip etmek gerekmemekte ve kısa sürede PSN bedava oyun kodlarıyla da istenilen hedeflere sıkıntı yaşamadan ulaşma durumu ortaya çıkan bir gelişme olmaktadır.

PSN Ücretsiz Oyun Kodları

PSN sistemlerinde kullanıcıların memnun kalmaları adına farklı seçenekler ortaya konulur. Premium olarak bilinen bu özelliklerin sunulması doğrultusunda da kullanıcıların VIP bir halde olmaları sağlanır. Bu hizmetlerden ücretsiz bir şekilde yararlanmak da mümkündür.

Oyunu satın alma konusunda var olan kodları kullanmak da bunlardan bir tanesidir. PSN bedava oyun kodları kısa sürede temin edilerek, tek kullanımlık olmasıyla beraber, kullanıcılara gereken desteği verebilmektedir. Oyunlarda ciddi indirim sağlayabilecek ve bazı zamanlarda da bedava olarak temin edilmesinde devreye girecek olan bu kodların onaylanmasıyla beraber gereken işlemlerin gerçekleştirilmesi söz konusu olmaktadır. 12 haneli kodun eksiksiz ve hatasız olarak girilmesiyle beraber bu uygulamaları edinmek mümkündür.

PSN Ücretsiz Oyun Kodları Kullanımı

PSN oyun kodlarını kullanmak için Sony Network hesabına giriş yapmak gerekmektedir. Aynı zamanda da PlayStation Store adresini de bu doğrultuda kullanmak mümkündür. Buradan PSN bedava oyun kodları girişi yapılarak, kodun içerdiği oyunu indirimli ya da ücretsiz bir şekilde kullanabilmek mümkündür. PS4 odaklı olan bu kodların sadece bir kerelik kullanım hakkı bulunmaktadır.

Bu yüzden bedava PlayStation kodlarını bulmak ya da güncel bir tane çıkartmak yerinde bir seçim olacaktır. Bu sayede de PS oyunlarına dair alım işlemlerini gerçekleştirmek mümkün olabilecektir. Bu kodların tek bir hesaba tanımlanması sayesinde herhangi bir oyunun paylaşılması ya da birden fazla kullanıcının kütüphanesinde yer alması söz konusu değildir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli