Sıradaki içerik:

Battlefield 6 Çıkış Tarihi ve Detaylar

e
sv

Ratchet and Clank PS4 ve PS5’te Ücretsiz Nasıl İndirilir?

02 Mart 2021 16:25
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ratchet ve Clank Ücretsiz  Nasıl İndirilir?

Ratchet ve Clank Ücretsiz  Nasıl İndirilir? konusunu derliyoruz. Ratchet and Clank (2016), Sony’nin Evde Oynama girişiminin bir parçası olarak şu anda PS4 ve PS5 sahipleri için ücretsiz olarak sunuluyor ancak yalnızca sınırlı bir süre için yayınlanan oyun PS4 ve PS5 sahiplerini heyecanlandırdı.

PlayStation oyuncuları bugünden itibaren PS4 klasiğini 31 Mart 20:00 PT / 11pm ET’ye (1 Nisan 04:00 BST) kadar ücretsiz olarak indirilebiliyor.

 Bu Haziran ayında yayınlanan Ratchet ve Clank: A Rift Apart’ın yayınlanmasından önce Ratchet ve Clank’ı denemek için harika bir zaman. Dahası, oyunu bir kez oynadığınızda artık sizin oluyor. Bu PS4 sürümü olsa da, Ratchet ve Clack, geriye dönük uyumluluk yoluyla PS5’te de çalışacak.

Ratchet ve Clank Ücretsiz  Nasıl İndirilir?

Ücretsiz Ratchet and Clank indirmek çok kolay. PlayStation Store’a gidin ve “Evde Oyna” düğmesine tıklayın. Bunu takip ettiğinizde, Ratchet ve Clank ‘Ücretsiz’ olarak listelenmelidir  Ratchet vee Clank olduğunu unutmayın, Ratchet ve Clank: Rift Apart. Listeyi tıklayın, “Kitaplığa Ekle” yi seçin ve indirmek için sizindir.

Insomniac Games’in Ratchet and Clank, Lombax Ratchet ve robot Clank’in evreni kötülükten arındırarak dolaşırken maceralarını takip eden bir aksiyon platform oyunudur. Ratchet and Clank (2016), yükseltilmiş görseller ve daha iyi performans getiren PS4 için orijinal PS2 oyununun yeniden tasarlanmış halidir.

Oyun, Sony’nin Evde Oyna girişiminin geri dönüşünün bir parçası olarak ücretsiz olarak sunuluyor daha fazla ücretsiz oyun da gelecek.

Bir  PlayStation Blog gönderisinde, SIE başkanı ve CEO’su Jim Ryan, Haziran ayına kadar devam eden girişim ile bu sefer daha önce olduğundan daha fazla ücretsiz oyun olacağını açıkladı.

Ryan, girişimin geri dönüşünün Sony’nin PlayStation topluluğuna “Önümüzdeki birkaç ayı biraz daha eğlenceli ve keyifli hale getirmek için”  ücretsiz oyun ve eğlence teklifi sunacağını açıkladı.

Ratchet ve Clank Ücretsiz  Nasıl İndirilir?  konusunu sizler için derledik.

Kaynak : https://www.techradar.com/news/grab-ratchet-and-clank-for-free-on-ps4-and-ps5-right-now
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli