Sıradaki içerik:

Kali Linux 2021.1 Yeni Özelliklerle Çıktı

e
sv

PUBG New State Çıkış Tarihi ve Detaylar

25 Şubat 2021 14:26
avatar

admin

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG New State Çıkış Tarihi

PUBG New State Çıkış Tarihi ne zaman ?  PUBG Corp, şemsiyesi altına üçüncü bir battle royale oyunu ekleyerek PUBG serisini genişletmeye hazır olduğunu bildirdi. Kısa süre önce PUBG Studios, mobil cihazlar için yeni bir PUBG battle royale oyunu olan PUBG: New State’i duyurdu. Diğer PUBG oyunlarının aksine PUBG: New State, 2051’de geçen fütüristik bir oyundur.

PUBG hayranları için, yeni bir PUBG oyununun duyurusu hem heyecan verici hem de kafa karıştırıcı. Bu yüzden bu yazıda PUBG: New State hakkında bilmeniz gereken her şeyden bahsedeceğiz. Yani, daha fazla uzatmadan başlayalım.

PUBG Nedir: Yeni Şehir

PUBG: New State, PUBG’nin orijinal yaratıcısı PUBG Studios tarafından geliştirilen yeni bir battle royale oyunudur . PUBG Studios, kısa ama şaşırtıcı bir fragmanla yakında çıkacak oyunu duyurdu. PUBG: New State’in PUBG Mobile ve PUBG’den (PC ve Konsol versiyonu) çok farklı olduğunu görebilirsiniz.

PUBG: New State, fütüristik araçları, drone’ları, savaş kalkanlarını ve diğer yakın gelecekteki teknolojileri sergiliyor. Açıkçası, yeni PUBG oyunu Call of Duty oyunlarından bazılarına benziyor .

Dahası, PUBG: New State, gelişmiş bir silah özelleştirme sistemi sunmayı vaat ediyor. Ne yazık ki, oyunun silah modifikasyonunu tam olarak nasıl renklendireceğini bilmiyoruz. Bununla birlikte, oyunun fütüristik doğası göz önüne alındığında, birkaç yeni silah eklentisinin olacağını söylemek güvenlidir.

İlginç bir şekilde, PUBG: New State bizi Erangel , Karakin , Vikendi gibi eski PUBG Haritalarına geri getirmeyecek Bunun yerine, oyuncular bu sefer TROI adlı yeni bir haritayı keşfedecekler.

PUBG New State Platformları

PUBG: New State’in yalnızca mobil cihazlar için yayınlanacağı onaylandı. Dolayısıyla, hem Android hem de iOS kullanıcıları çok yakında cihazlarında yeni PUBG battle royale oyununun tadını çıkaracaklar.

PUBG New State Çıkış Tarihi

PUBG New State’in 2021’in sonunda Android ve iOS için piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ancak, yaklaşan PUBG battle royale oyunu için resmi bir çıkış tarihimiz yok.

PUBG New State Geliştiricisi Kim ?

HAYIR, Tencent PUBG: New State’i geliştirmiyor. Orijinal PUBG oyununun arkasındaki Koreli geliştirici PUBG Studios, yaklaşmakta olan PUBG battle royale oyunu üzerinde çalışıyor.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli