Sıradaki içerik:

Pirate Bay Proxy Listesi

e
sv

PUBG New State ve PUBG Mobile Karşılaştırma

16 Mart 2021 19:31
avatar

admin

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG New State ve PUBG Mobile Karşılaştırma

PUBG New State ve PUBG Mobile Karşılaştırma konusunu sizler için derliyoruz. PUBG hayranları, Krafton’un PUBG: New State‘i duyurduğundan beri çok heyecanlı. Yeni başlık, sevilen PUBG mobile’ın çeşitli özelliklerini içeriyor. Ancak PUBG Studios, yaklaşan oyuna bazı yeni özellikleri de dahil etmeye karar verdi.

Krafton, 25 Şubat 2021’de PUBG: New State’in fragmanını açıkladı. Oyun“mobil oyunlar için mevcut en gerçekçi grafikler” vaat ediyor ve 2021’de piyasaya sürülecek. PUBG New State, büyük hit oyunun devamı olarak düşünülebilir. Pubg mobil. Ancak, yaklaşan mobil battle royale oyunu, PUBG Mobile’a kıyasla birkaç farklı oyun içi öğe içerecek.

PUBG New State ve PUBG Mobile Karşılaştırma

1. Yeni Animasyonlar

PUBG: New State teaser’ında yepyeni bir dağıtım animasyonu gösteriliyor. Nispeten, PUBG Mobile’da dağıtım animasyonu yoktur. Dikkat çekmek gerekirse, yeni animasyon eklenirse mevcut Call of Duty Mobile Battle Royale’in tanıtım animasyonuna benzeyecek.

2. Yeni Haritalar

Şaşırtıcı bir şekilde, PUBG: New State, diğer PUBG oyunlarından Erangel, Sanhok gibi haritalar içermeyecek. Bunun yerine, yaklaşan oyun bazı yepyeni haritalar getirecek. Ancak PUBG: New State’in haritaları hakkında pek bir şey açığa çıkmadı. Şimdilik sadece bir harita yayınlandı, Troi, 2051’de geçen bir harita.

3. Silahlar (Özelleştirme, Animasyon ve Yeniden Yükleme)

Krafton, PUBG: New State’e yeni silahlar getirmeyi vaat ediyor. PUBG New State’in teması gelecekte belirlendiğinde, oyunun fütüristik silahlara sahip olacağı aşikar. Dahası, Yeni Devlet, oyuncuların silahları kendi zevklerine göre kişiselleştirmelerini sağlayan bir silah özelleştirme özelliğine sahip olacak. Ek olarak, yeni başlık, fragmanda gösterildiği gibi dronlar ve balistik kalkanlarla birlikte gelecek.

PUBG: Mobile’da cocking animasyonu yok, ancak PUBG: New State’de geliştiriciler oyuna bir tane eklemeye karar vermiş gibi görünüyor.

4. Araçlar

PUBG: New State’deki araçlar kesinlikle PUBG: Mobile’dan farklı olacak. New State için teaser, bazıları savaş için özel olarak tasarlanmış ultra modern bisiklet ve arabaları gösteriyor.

5. Pencere Camı Kırma Daha Detaylı Olacak

PUBG’de konsol ve PC için PUBG dışında cam kırma mekanizması yoktu. İşleri daha benzer hale getirmek için geliştiriciler, bu özelliği yaklaşan mobil savaş oyunu PUBG New State’te sunmaya karar verdiler.

6. Adrenalin İğnesi Vurma Değişik Olacak

Adrenalin atışı, mobil sürüm veya PC sürümü olsun, PUBG serisinde zaten mevcuttu. PUBG New State’te aynı şekilde değişen şey, adrenalin atışının görsel çekiciliği. Call of Duty: Mobile’daki adrenalin atışına çarpıcı bir benzerlik taşıyor.

Yani, bunlar PUBG Mobile ve PUBG New State arasındaki tüm speküle edilen farklılıklar. Ancak, oyun içi öğeler için bu tahminler tamamen PUBG: New State fragmanında gösterilen özelliklere dayanıyor. Bu yüzden oyun yayınlanana kadar hiçbir şeyden emin olamayız.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli