Sıradaki içerik:

Perseverance Rover Mars’a başarıyla indi !

e
sv

Epic Games Rage 2 Ücretsiz İndirme

46 okunma — 19 Şubat 2021 13:31
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rage 2 Ücretsiz İndirme 

Rage 2 ücretsiz indirme konusunu sizler için derledik. Bethesda Softworks tarafından geliştirilen Rage 2, 2019’un en popüler video oyunlarından biriydi. Birinci şahıs açık dünya oyunu, bir asteroidin Dünya’ya çarptığı kıyamet gibi bir dünyada geçiyor. Şimdi, dünyada geriye kalan tek şey bazı haydutlar ve kana susamış mutantlardır.

Rage 2, çoğu oyuncunun hikaye açısından beklentilerini karşılamadı ve tam olarak en iyi açık dünya oyunlarından biri değil . Ancak hiç kimse Rage 2’nin olağanüstü bir savaş sistemine sahip olduğunu inkar edemez. Şimdiye kadar Rage 2 oynamadıysanız, belki şimdi tam zamanıdır. Çünkü şu anda Rage 2’yi ÜCRETSİZ ve yasal olarak Epic Games Store’dan indirebilirsiniz.

Rage 2 Ücretsiz İndirme

Epic Games Mağaza şu anda olduğu sunan ücretsiz Rage 2. oyununu 25 Şubat tarihine kadar indirebilirsiniz. Yani, FPS açık dünya unvanını ÜCRETSİZ olarak talep etmek için yalnızca birkaç gününüz var.

İlk olarak, Rage 2 ücretsiz indirme  için, henüz yoksa, Epic Games Store hesabınızı oluşturun. Ardından, yapmanız gereken tek şey Epic Games’in Mağaza bölümünü ziyaret etmek ve Ücretsiz Oyunlar bölümüne gitmek. Orada, 25 Şubat’a kadar Epic Games Store’da ücretsiz olan Absolute Drift ile birlikte Rage 2’yi göreceksiniz.

Epic Games Store, her hafta ücretsiz olarak çoğunlukla Bağımsız oyunlar olmak üzere iki video oyunu sunuyor. Ancak arada bir GTA 5 , Borderlands ve Batman Arkham Knight gibi popüler oyunlar da rotasyona dahil ediliyor. Şimdi, Epic Games yeni bir açık dünya oyununu ücretsiz olarak vermek için öne çıktı. Öyleyse, Epic Games kitaplığınızda Rage 2’yi ücretsiz olarak indirmeyi bekliyorsanız, muhtemelen bu harika fırsatı kaçırmamalısınız

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli