Sıradaki içerik:

Microsoft, en son Windows 10 sürümünde Windows Sandbox’ı geliştirdi

e
sv

Rocket League Sideswipe iOS ve Android’e Geliyor

25 Mart 2021 19:08
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rocket League Sideswipe

Mobil cihazlara giden popüler PC ve Konsol oyunlarının yinelemeleri yeni trend artık Rocket League Sideswipe PUBG Mobile ve Call of Duty Mobile gibi hayranların en sevdiği mobil oyunların saflarına katılacak.

Rocket League, Psyonix’in popüler bir Esports ligidir. Stüdyo geçtiğimiz günlerde  “Rocket League Sideswipe” ın bu yılın sonlarında iOS ve Android’e geleceğini duyurdu.

Yaklaşan oyun, oyunun PC ve Konsol sürümlerine benziyor. Rocket League’in bu yaklaşan yinelemesi hakkında daha fazla ayrıntı için makalemizi okumaya devam edin.

Rocket League nedir?

Rocket League, oynaması ücretsiz bir futbol oyunudur, ancak bir tutamağı vardır. Oyun içi insansı bir karakter yerine arabalarla futbol oynarsınız. Oyun, 2015 yılında PC ve Playstation 4 için piyasaya sürüldü ve daha sonra Xbox ve Nintendo Switch’e taşındı.

Rocket League Sideswipe nasıl oynanır?

Rocket League Sideswipe, piyasaya sürüldüğünde oynaması ücretsiz bir mobil oyun olacak. Oyun şu anda beta testinde ve yalnızca Avustralya ve Yeni Zelanda’daki oyuncular kaydolabilir. Ancak, beta iOS’ta bulunmadığından, “sınırlı süreli Alfa testi” ne kaydolmak için oyuncuların bir android cihaza sahip olması gerekir.

Ayrıca Psyonix basın bülteninde “Önümüzdeki aylarda ek bölgelerde gelecekteki betalar hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağız” dediUmarım önümüzdeki birkaç ay içinde iOS için bir beta sürümü bekleyebiliriz. Ancak Rocket League Sideswipe için resmi bir çıkış tarihi yok.

Rocket League, büyük bir Esports unvanı olduğundan, mobil meslektaşının da benzer adımları izleyeceğini varsaymak güvenlidir. Psyonix tarafından onaylandığı gibi, “Rocket League’in rekabetçi oynanışı ve onu bir mobil cihaz için yeniden tasarlıyor.

Üstelik Rocket League Sideswipe’ın maçları 2 dakika ile sınırlı olacak şekilde hızlı tempolu 1v1 ve 2v2 olacak.Rocket League Sideswipe ile ilgili yayınlanan tüm bilgiler bu kadar; yeni bilgiler ortaya çıktığında bu makaleyi güncelleyeceğiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli