Sıradaki içerik:

Linux Mint Yeni Güncellemeleri Hatırlatacak

e
sv

VALORANT Astra Karakteri Yetenekleri Açıklandı

01 Mart 2021 17:51
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 1

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

VALORANT Astra Karakteri Yetenekleri

VALORANT Astra Karakteri Yetenekleri  konusunu derledik, Valorant Episode 2 Act 2 güncellemesine sadece birkaç saat uzaklıktayız. Riot Games güncellemeyi 2 Mart’ta yayınlayacak ve Valorant, Astra’da yepyeni bir karakter tanıtacak. Omen, Viper ve Brimstone’a benzer şekilde Astra, Valorant’ta bir kontrolcüdür. Riot Games, Pazar günü Astra’nın yeteneklerini resmen açıkladı ve şimdiye kadarki en iyi Valorant kontrolörü olduğu açık.

Bu yazıda, Astra hakkında bilmeniz gereken her şeyden bahsettik, bu nedenle güncelleme yayınlanır yayınlanmaz yeni Valorant karakteri ile oynamanız daha kolay olacak.

VALORANT Astra Karakteri Yetenekleri

VALORANT’ın yaklaşmakta olan ajanı ‘Astra’, farklı yeteneklerini etkinleştirmek için haritaya fırlatılabilir mermiler olan Yıldızlar yerleştirmek zorunda. Satın Alma Aşamasında oyuncular, her biri 200 ekonomi puanına mal olan en fazla beş Yıldız satın alabilir. Haritaya ‘Yıldızları’ yerleştirmek için Ganalı kontrolör ‘X’ tuşunu kullanarak Astral formuna girmelidir. Bunu yaptıktan sonra, farklı efektler yaratmak için Yıldızları kullanabilir:

1. Yerçekimi Kuyusu (C)

Bu yetenek, Astra’nın yıldızın yarıçapı içindeki düşman oyuncuları çekmesini sağlar. Bundan sonra yıldız patlar ve ona yakalanan oyuncuları bir süre savunmasız hale getirir.

2. Nova Nabız (Q)

Nova Pulse yeteneği, Yıldızları düşmanlara doğru yükler ve ardından patlayarak etrafındaki oyuncuları sarsar.

3. Bulutsu (E)

Bu yetenek etkinleştirildiğinde bir Yıldızı Nebulaya (Smokeball) dönüştürür.

4. Kozmik Bölünme (X)

Kozmik Bölünme, Astra’nın haritaya devasa bir bariyer yerleştirmesine izin veren Nihai’dir. Kozmik duvar, tüm haritayı ikiye bölerek düşmanların sesini azaltır. Bariyer, düşmanların mermilerini engeller, bu nedenle diğer takımın saldırmak için bariyerden geçmekten başka seçeneği yoktur.

5. Dağılma (F)

Neyse ki, oyuncular haritaya yerleştirilen Yıldızları ‘F’ kullanarak yeniden alabilirler. Kısa bir soğumadan sonra, oyuncular geri çekilmiş Yıldızları başka yerlere yerleştirebilirler. Bu yetenek etkinleştirildiğinde, Yıldızı oyunculara iade etmeden önce sahte bir Bulutsu oluşturur.

Valorant’ın yeni temsilcisi Astra hakkında bilmeniz gereken her şey bu. Elbette, yeni denetleyiciyi kullanmak ilk birkaç gün zor olacak. Bununla birlikte, Astra’nın yeteneklerine aşina olmak daha iyi başlangıç için birebir. 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli