Sıradaki içerik:

Android 11 Güncellemesi Alan Samsung Telefonlar

e
sv

Valorant Cesaret Yükseltme Modu Kaldırılıyor mu?

10 Mart 2021 17:52
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Valorant Cesaret Yükseltme Modu Kaldırılıyor mu?

Valorant Cesaret Yükseltme Modu Kaldırılıyor mu? konusunu sizler için araştırdık. Riot’un birinci şahıs taktik nişancı oyunu Valorant, başlangıcından bu yana oyun meraklıları arasında popülerlikte büyük bir artış gördü. Valorant, Derecelendirilmemiş, Spike Rush ve Competitive olmak üzere üç oyun modu ile başladı. Daha sonra, geçen yıl, geliştiriciler bir pratik modu olarak Deathmatch’i tanıttı. Şimdi, tac shooter’ın en son üyesi olan “Escalation Mode”, Valorant’ta hızla hayranların favorisi oldu.

Son zamanlarda, topluluk Escalation’ın oyunda kalıp kalmayacağını düşünüyor. Pekala, Riot’un Valorant Escalation modunun geleceği için neler sakladığını öğrenmek için makalenin derinliklerine dalalım.

Cesur Eskalasyon Dönüşümlü Bir Oyun Modu mu?

Valorant’ın çılgınlıkla dolu Escalation modu başlangıçta dönen bir oyun modu olarak başlatıldı. Dönen oyun modları, başka bir oyun modu değiştirilmeden önce kısa bir süre için serbest bırakıldı. Başlangıçta Valorant, Escalation’ı sınırlı süreli bir mod olarak yayınladı, ancak Riot Games’in artık başka planları var.

Riot Games’in Yapımcısı Jared Berbach, bir tweet’te Eskalasyon da dahil olmak üzere rotasyonel oyun modları için diğer planları tartıştı.

Berbach’a göre Eskalasyon modu, kuyruklar sağlıklı olduğu ve eşleşmeler hızlı girildiği sürece  şimdilik Valorant’ta kalacak . Bununla birlikte, Riot’un daha fazla dönüşümlü oyun modu sunmayı dört gözle beklediğini” de açıkladı.

Başlangıçta Spike Rush, Riot’un da onayladığı gibi, sınırlı süreli bir oyun modu olarak düşünülüyordu. Ancak Riot, Spike Rush’ın “talebi”, “kuyruk sağlığı” ve “sürekli angajman” ile kalıcı hale geldiğini söyledi. Öte yandan, geçen yılki bir başka geçici oyun modu olan “Kartopu savaşı” da oyundan çıkarıldı.

Yeni Valorant Oyun Modları

Berbach’ın bir tweet’inde belirtildiği gibi, Riot ayrıca Valorant için bir “Isınma modu” üzerinde çalışıyor. Söz konusu mod, oyuncuların devam eden maçlara katılmasına izin verecektir. Isınma modu, başlatılırsa, oyuncuların istedikleri gibi girip çıkabilecekleri sonsuz bir maç olacak. Basitçe söylemek gerekirse, Isınma modu mevcut oyun modunun farklı bir versiyonu olan “Deathmatch” olacak. Dahası, bu tür bir oyun, oyuncuların pratik yapmasına ve sağlıklı bir oyun deneyimi yaşamasına izin verecektir.

Valorant’ın yaklaşan Isınma modu için belirli bir çıkış tarihi olmadığından, Riot’un onu yayınlayıp yayınlamayacağını ve ne zaman piyasaya süreceğini bekleyip görmemiz gerekecek. Şimdilik iyi haber şu ki, Valorant Cesaret Yükseltme Modu Kaldırılıyor mu? sorusuna cevabımız şuan için bulunmuyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli