Sıradaki içerik:

Hacktivizm Akademi Açıldı!

e
sv

Valorant Episode 2 Act 3 Leaks Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası

07 Nisan 2021 20:04
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Valorant Episode 2 Act 3 Leaks Çıkış Tarihi

Valorant Episode 2 Act 3 Leaks Çıkış Tarihi, Oyuncular Valorant’ta Bölüm 2 Bölüm 2’nin muhteşem içeriğinin tadını çıkarmaya devam ediyor. Ancak, yaklaşan Valorant Episode 2 Act 3 için sızıntılar internette çoktan ortaya çıkmaya başladı.

Bölüm 2 2. Perde bize harika içerikler sağladı ve görünüşe göre 3. Perde farklı olmayacak. Ne yazık ki, resmi bir Valorant Episode 2 Act 3 çıkış tarihimiz yok, ancak bir sonraki Yasanın ne zaman yayınlanacağına dair bir fikrimiz var. Ayrıca, Bölüm 2’nin son Perdesi oyuna yepyeni bir harita getirecek.

Valorant Episode 2 Act 3 Leaks Çıkış Tarihi

Yaklaşan Valorant haritasının başlığı yakın zamanda sızdırıldı; adı “Foxtrot”. Ancak, ‘Foxtrot’un sadece bir kod adı olduğu tahmin ediliyor. Dolayısıyla, geliştiriciler sonunda haritayı yeniden adlandırabilir.

Herhangi bir Foxtrot resmimiz olmamasına rağmen, haritanın sızdırılmış yükleme müziği var.

Veri madencilerine göre, yeni harita, tema müziğine dayalı olarak tropikal bir tema sergileyebilir. Ancak, haritanın temasından emin olmak için henüz çok erken; birkaç gün içinde yeni haritada muhtemelen resmi bir şey bulacağız.

Yeni Temsilci

Her Yasada, Valorant geliştiricileri oyuna yeni bir ajan sunar. Örneğin, Bölüm 2 Yasası 1 Yoru’yu tanıttı, oysa Astra oyuna Yasa 2 güncellemesiyle girdi. Bu nedenle, Bölüm 2 3. Yasanın da yeni bir ajan getireceğini varsaymak güvenlidir. Maalesef, yeni Valorant ajanı hakkında herhangi bir bilgi sızıntısı yok. Ancak oyuncular yeni temsilcinin bir Sentinel olacağını düşünüyor. Her neyse, daha fazla bilgi alır almaz bu gönderiyi güncelleyeceğiz.

Bu kadar; Şu an itibariyle Valorant Episode 2 Act 3 hakkında bildiğimiz tek şey bu.  Ancak, Riot bir sonraki güncelleme hakkında daha fazla bilgi yayınladıkça makaleyi güncellediğimizden emin olacağız. O zamana kadar, yaklaşan Yasa ile sıfırlanmadan önce, Valorant’ta rütbe atlamaya devam edebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli