Sıradaki içerik:

PUBG Royale Pass Bedava Alma

e
sv

Yaklaşan Mobil Oyunlar (2021 ve Sonrası)

01 Mart 2021 16:57
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yaklaşan Mobil Oyunlar

Yaklaşan mobil oyunlar konusunu araştırdık. PUBG Mobile bir e-spor hissi haline geldikten sonra oyun topluluğu katlanarak genişledi. PUBG Mobile’ın başarısı, Activision’ı milyonlarca oyuncuyu anında yakalayan Call of Duty Mobile’ı piyasaya sürmeye motive etti. Yaklaşan birkaç mobil oyun zaten yeterince heyecan yarattığından, mobil oyunlar için trend yakında sona ermeyecek gibi görünüyor.

Çoğu video oyunu geliştiricisi, mobil oyunun devasa bir pazar olduğunu fark etti. Ve bu pazara genişlemek için geliştiricilerin Android ve iOS için oyunlar yayınlamaları gerekiyor. Bu nedenle, 2021’de heyecanlanmanız gereken bazı harika mobil oyunlar var. Öyleyse, hemen o oyunları sizlere gösterelim.

Yaklaşan Mobil Oyunlar Listesi

 1. Valorant Mobile
 2. Apex Legends Mobile
 3. PUBG: New State
 4. League Of Legends: Wild Rift
 5. Diablo Immortal
 6. Pokemon Unite
 7. The Witcher: Monster Slayer

1. Valorant Mobile

Yaklaşan mobil oyunlar konusundan biri olan Valorant Mobile, Bilmeyenler için Riot Games Valorant, çok oyunculu bir FPS oyunudur. Valorant, Counter-Strike: Global Offensive’in 5v5 konseptini aldı ve “Ajanlar” ı tanıtarak onu daha heyecanlı hale getirdi. Beş kişilik kadro ile oynanan valorant,  en rekabetçi video oyunlarından biri.

2021’de Valorant, dünya çapında milyonlarca oyuncuyla en popüler oyunlardan biri oldu. Ancak Riot Games, Valorant’ın oyuncu tabanını genişletmek istiyor; Pekala, bu sayısız Valorant sızıntısı ve söylentisi haline geliyor.

Resmi olarak Valorant, Valorant Mobile’ın geliştirilmesiyle ilgili hiçbir şeyi onaylamadı. Bununla birlikte, veri madencileri, geliştiricilerin Valorant için bir mobil bağlantı noktası üzerinde çalıştığını gösteren birkaç oyun içi dosya buldu. Bununla birlikte, Valorant Mobile’ın gerçekte ne zaman piyasaya sürüleceğini söylemek hala zor. Umarım Riot, 2022’de olası bir çıkış tarihi ile 2021’in sonunda Valorant Mobile’ı duyuracaktır.

Yayın Tarihi: 2022 olabilir.

2. Apex Legends Mobile

Valorant’a benzer şekilde, Apex Legends zaten 2021’deki en iyi çok oyunculu oyunlardan biridir. Temel olarak, konsollar, PC ve Nintendo Switch için kullanılabilen bir battle royale oyunudur. Ve Respawn Entertainment, Apex Legends Mobile üzerinde çalıştığını zaten doğruladı. PUBG ve Call of Duty Warzone gibi diğer battle royale oyunlarının aksine , Apex Legends her biri benzersiz yeteneklere sahip farklı karakterlere sahiptir.

EA başlangıçta 2021’in sonunda Apex Legends Mobile’ı piyasaya sürmek istedi. Ancak COVID-19 oyunun gelişimini etkiledi birkaç sızıntıya göre, Apex Legends Mobile 2021’in üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Yayın Tarihi: 2021 olabilir.

3. PUBG: New State

Son zamanlarda, PUBG Crop. Mobil platform için yeni bir PUBG battle royale oyunu olan PUBG: New State duyurdu. Diğer PUBG oyunlarından farklı olarak, PUBG: New State 2051’de kuruldu. Dolayısıyla, yaklaşan mobil oyunda oyuncular birkaç fütüristik silah ve araç görecek. Oyunda dronlar, kalkanlar ve diğer teknolojik olarak gelişmiş araçlar yer alacak. Dahası, PUBG New State’te oyuncular tamamen yeni bir harita olan TRIO görecekler.

İlginç bir şekilde, PUBG Studios, PUBG New State’i 2021’in sonunda yayınlamayı planladıklarını doğruladı. Oyunun alfa testi, küresel sürümden biraz daha erken başlayacak.

PUBG, dünya çapında milyonlarca oyuncuyla şimdiden tüm zamanların en popüler battle royale oyunlarından biridir. Bununla birlikte, Koreli video oyun geliştiricisi, şemsiyesi altındaki üçüncü oyunla artık daha fazla oyuncu ele geçirme eğiliminde. Bu yüzden PUBG: New State’in 2021’in en iyi gelecek mobil oyunlarından biri olduğuna hiç şüphe yok.

Yayınlanma Tarihi: 2021 beklenen

4. League of Legends: Wild Rift

Riot Games’in PC için League Of Legends’ı zaten bir es-por sansasyonudur. Çok oyunculu çevrimiçi savaş alanı oyunu, tüm zamanların en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilir. Ancak oyun yalnızca Windows, macOS ve Macintosh işletim sistemlerinde kullanılabilir. Neyse ki Ekim 2019’da Riot Games , League of Legends’ın mobil limanı olan League of Legends: Wild Rift’i duyurdu .

Ne yazık ki League of Legends: Wild Rift’in resmi bir çıkış tarihi yok. Ancak, Riot Games bu oyunu zaten seçilmiş ülkelerde test ediyor. Mart 2021’de League of Legends: Wild Rift’in açık betası Amerika’ya girecek. Bu nedenle, Riot’un MOBA oyununu 2021’in sonunda piyasaya süreceğini ve bu da onu bu yıl gelecek en iyi mobil oyunlardan biri haline getireceğini varsaymak güvenlidir.

Yayın Tarihi: 2021 olabilir

5. Diablo Immortal

Blizzard Entertainment’tan Diablo Immortal, Android ve iOS için yakında çıkacak çok oyunculu bir aksiyon rol yapma oyunudur . Mobil bağlantı noktası, Diablo serisinin PC ve konsol sürümlerini temel alır ve Diablo II ile Diablo III arasında ayarlanır. Blizzard, 2018’de Diablo Immortal’ı duyurdu ve Aralık 2020-Ocak 2021 arasında oyun için sınırlı alfa testini gerçekleştirdi. Blizzard, Diablo Immortal için başka bir alfa testinin yakında başlayacağını doğruladı.

Ne yazık ki Activision CEO’su, Diablo 4 ve Overwatch 2’nin 2021’de piyasaya sürülmeyeceğini doğruladı. Ancak stüdyo, Diablo Immortal’ın gelişiminin iyi ilerlediğini ve oyuncuların oyunu 2021’de oynayabileceklerini doğruladı.

Yayınlanma Tarihi: 2021

6. Pokemon Unite

Geçen yıl Haziran ayında The Pokemon Company, Pokemon’a dayalı ilk Çok Oyunculu Çevrimiçi Savaş Arenası (MOBA) oyunu Pokemon Unite’ı duyurdu. Oyun, Call of Duty Mobile’ı geliştiren Çinli stüdyo TiMi Studios tarafından geliştirildi.

Pokemon Unite’de oyuncular takım oluşturabilir ve seçtikleri bir Pokemon olarak oynayabilir. Maçlar arasında oyuncular, arenada vahşi Pokemon’u fethetmek için ilginç hareketler gerçekleştirebilirler. Oyuncuların Pokemon’larını geliştirmek için puan almaları gerekir ve en yüksek puana sahip takım galip ilan edilir.

Pokemon hayranları için, Pokemon Unite’ın piyasaya sürülmesini dört gözle beklemek için pek çok neden var. Resmi olarak, Pokemon Unite’ın henüz çıkış tarihi yok. Ancak Pokemon Unite’ın 2021’in sonunda piyasaya çıktığını görebiliyorduk.

Yayın Tarihi: 2021

7. The Witcher: Monster Slayer

CD Projekt Red, geçtiğimiz yıl Android ve iOS için The Witcher: Monster Slayer Augmented Reality (AR) oyununu duyurdu. The Witcher: Monster Slayer tam olarak Pokemon Go gibi çalışacak. Ancak, Witcher mobil oyununda canavarları yakalayamayacaksınız. Bunun yerine, dünyada dolaşan canavarları öldürmek zorundasın.

The Witcher 3: Wild Hunt, son on yılın bir başyapıt oyunu olarak kabul edilir. Video oyunlarının başarısı, Netflix’e Henry Cavill’in başrolünü oynadığı The Witcher serisinde çalışmaya bile ilham verdi . Bu nedenle, Witcher serisinin popülaritesi göz önüne alındığında, The Witcher: Monster Slayer’ın yakında çıkacak en iyi mobil oyunlardan biri olduğunu söylemek güvenlidir.

Şu anda, The Witcher: Monster Slayer’ın resmi bir çıkış tarihi yok. Ancak oyunun 2021’de çıkmasını bekleyebilirsiniz.

Yayın Tarihi: 2021 (Beklenen)

En Popüler Mobil Oyunlar

Bu kadar; bunlar heyecanlanmanız gereken en iyi 7 mobil oyunlardan bazıları. Tabi ki geliştirilmekte olan başka mobil oyunlar da var. Ancak, bunlar listede olmayı hak eden en iyileri. Ekleyecek daha çok şeyiniz varsa, aşağıya yorum yapmaktan çekinmeyin!

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli