Sıradaki içerik:

SEO Uyumlu Web Sitesi Nasıl Yapılır?

e
sv

Shutterstock Platformuna SSO Özelliği Geliyor !

249 okunma — 14 Kasım 2020 14:13
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Shutterstock Platformuna SSO Özelliği Geliyor !

Yaratıcı içerik sağlayıcısı Shutterstock, dünya çapındaki kurumsal müşterileri için güvenliği artırmak amacıyla platformunda anahtar teslimi tek oturum açma (SSO) entegrasyonunun başlatıldığını duyurdu.

Müşterilere 350 milyondan fazla yüksek kaliteli lisanslı görüntü, video ve müzik parçasından oluşan bir veritabanına erişim sağlayan teknoloji şirketi, yeni hizmetin dakikalar içinde kurulabileceğini söyledi.

SSO NEDİR ?

SSO, bir dizi dijital platformda ve kimlik yönetimi çözümlerinde kullanıcıların kimliklerini hızlı ve güvenli bir şekilde doğrulayarak parola işlemlerini ortadan kaldırmak ve iş akışlarını hızlandırmak için tasarlanmıştır bir programdır.

Shutterstock, Auth0, Microsoft’un Azure AD, Okta, OneLogin ve Ping Identity gibi sektör lideri kimlik çözümleri sağlayıcılarıyla işbirliği yaptığı için SSO’nun artık dünya çapında 250.000’den fazla şirket tarafından kullanılabileceğini söyledi.

Shutterstock başkan yardımcısı ve platform çözümleri genel müdürü Alex Reynolds, “Ekipler evden çalışmanın zorluklarını aşarken, araçlara ve platformlara güvenli ve merkezi erişim üretkenlik için çok önemlidir” dedi. ” SSO’nun küresel olarak kullanıma sunulması , dünyanın her yerindeki kurumsal müşterilerin zorlu ve sürekli değişen ihtiyaçlarına hizmet etme konusundaki artan bağlılığımızdan kaynaklanıyor.”

Kaynak : https://www.infosecurity-magazine.com/news/shutterstock-adds-single-sign-on/
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli