Sıradaki içerik:

PUBG New State ve PUBG Mobile Karşılaştırma

e
sv

Clubhouse Hesabı Nasıl Silinir?

17 Mart 2021 14:08
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Clubhouse Hesabı Nasıl Silinir?

Clubhouse Hesabı Nasıl Silinir? konusunu sizler için derliyoruz. Clubhouse uygulaması çoğumuz için farklı bir deneyime dönüşüyor, ancak bazıları Clubhouse hesabını silmek isteyebilir. Bunun birkaç nedeni olabilir,  makalemizde Clubhouse hesabınızı  kolay adımda nasıl sileceğiniz açıklanmaktadır.

Clubhouse Hesabı Nasıl Silinir?

Clubhouse hesabınızı devre dışı bırakmak için uygulamayı açın ve aşağıdaki adımları izleyin. Devre dışı bırakıldıktan sonra 30 gün içinde yeniden etkinleştirebilirsiniz. 30 gün sonra Clubhouse hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

 1. Hesap ayarlarınıza gidin
 2. Uygulamayı açtıktan sonra, sağ üst taraftaki profil resminize dokunun . Şimdi sağ üst taraftaki dişli simgesine dokunun ve Hesap’a gidin.
 3. Clubhouse hesabınızı devre dışı bırakın
  Hesap bölümüne girdikten sonra Hesabı Devre Dışı Bırak‘a dokunun. Devre dışı bırakma talimatlarını okuyun ve Anladım üzerine dokununHesabı Devre Dışı Bırakın.

Sosyal Medyadan ClubHouse Kaldırma

Sosyal medya profillerinizi hesabınızdan kaldırmak istiyorsanız Clubhouse hesabınızı silmenize gerek yoktur.  Son adımda hesabınızı devre dışı bırakmak yerine yukarıdaki talimatları izleyerek ve Twitter ve Instagram bağlantısını keserek yapabilirsiniz.

Clubhouse’daki kişileri silmek istiyorsanız yukarıdaki adımları uygulayarak silebilirsiniz. Clubhouse Hesabı Nasıl Silinir? konusunu derledik umarım sizlere faydalı olmuştur.

Clubhouse Deneyimi

Clubhouse, nispeten yeni bir platform olarak yeni özellikleri birleştirmeye ve uygulamayı iyileştirmeye çalışıyor. Mevcut uygulama güncellemesinden önce, Clubhouse hesabınızı silmek veya devre dışı bırakmak için Clubhouse’a bir e-posta göndermeniz gerekir.

Yakın zamanda yapılan iyileştirmeler, kişilerinizi Clubhouse’a yüklemenizi gerektirmeyen yeni gizlilik kurallarını da içerir. Zaten yaptıysanız, yüklenen kişileri veritabanından silmek için şirkete bir e-posta gönderebilirsiniz. Bu çok fazla çaba gerektiriyorsa, Clubhouse’un Clubhouse’dan kişileri silmenize izin verecek yeni bir araç yayınlamasını bekleyebilirsiniz.

Bu gelişmeler arasında, uygulama aynı zamanda kullanıcılara arkadaşlarını Clubhouse’a davet edebilmeleri için sessizce daha fazla davet veriyor. Android sürümü hala geliştirme aşamasındayken, iOS uygulaması iyi durumda çıkıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli