Sıradaki içerik:

Cep Telefonu Televizyona Nasıl Bağlanır?

e
sv

Clubhouse Kişiler Nasıl Silinir?

16 Mart 2021 00:35
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Clubhouse Kişiler Nasıl Silinir?  konusunu sizler için araştırdık. Clubhouse gizlilik politikası, son zamanlarda kullanıcılar için bazı endişeler yarattı. En son Clubhouse güncellemesi, kişilere erişimden başlayarak bu endişeleri ele alıyor. Artık insanları davet etmek için tüm kişileri Clubhouse ile senkronize etmenize gerek yok. Artık iletişim numarasını girip davet gönderebilirsiniz.

Sadece bu değil, aynı zamanda kişilerinizi uygulamanın veritabanından silmek için Clubhouse’a bir istek gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra, Clubhouse’daki kişileri iOS ayarları aracılığıyla nasıl iptal edeceğinizi de anlatacağız.

Clubhouse Kişiler Nasıl Silinir?

Uygulamadaki diğer birçok şey gibi, Clubhouse kişilerini silmek de şimdilik biraz zor. Clubhouse CEO’su Paul Davison’a göre, insanların uygulamadan kişileri silmesine olanak tanıyan yeni bir araç yolda. Şimdilik, Clubhouse’daki kişileri silmek için şirkete e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Clubhouse’daki kişileri silmek üzere bir e-posta göndermek için bu bağlantıyı açın ve gerekli bilgileri doldurun. ‘ Lütfen bir konu seçin’ bölümünde Hesabım ve Profilim’i seçin ve Kulüp Binası profilinizde yapmak istediğiniz değişiklikleri yazın. Bu sayfadan uygulamanın askıya alınmasını, silinmesini, yeniden etkinleştirilmesini ve kişinin silinmesini talep edebilirsiniz.

Clubhouse’un kişilerinize iOS ayarlarından erişimini iptal edebilirsiniz. Bunu yapmak için iPhone’unuzda Ayarlar’ı açın ve ‘Clubhouse‘ arayın. Üzerine dokunun ve kişiler iznini kapatın . Ayrıca bu sayfadan bildirim iznini de değiştirebilirsiniz.

Clubhouse Güncelleme

İlk olarak, Clubhouse, iletişim sorununu hızlı bir şekilde çözdüğü için takdiri hak ediyor. Clubhouse’da geçmişte hoş olmayan kişilerle karşılaşan kullanıcılar için büyük bir endişeydi. Sadece bu düzeltme, bir gizlilik endişesini ortadan kaldırabilir ve uygulamada da daha güvenli bir kullanıcı deneyimi sağlayabilir.

Gizlilik politikasında başka endişeler de olsa da, Clubhouse’dan kişileri kaldırabilmek iyi bir özelliktir. Clubhouse’dan kişileri nasıl silebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Yalnızca ses formatı olan Clubhouse sosyal medyası nispeten yenidir ve Facebook ve Twitter’a benzer özellikler eklemek için ilham kaynağı olmuştur. Bununla birlikte, Clubhouse, önce alana girme avantajına sahiptir ve uygulamayı geliştirmeye ve gizlilik endişelerini gidermeye devam ederse devleri yenebilir.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli